Gabinet weterynaryjny Family Vet

Gabinet weterynaryjny Family Vet

Wybierz numer

607-690-646 607-795-876 500-731-079
f...@gmail.com pokaż
Otwarte do 16:20 więcej
  • Zdjęcie 1/4 - Gabinet weterynaryjny Family Vet Gdynia 4
  • Zdjęcie 2/4 - Gabinet weterynaryjny Family Vet Gdynia 3
  • Zdjęcie 3/4 - Gabinet weterynaryjny Family Vet Gdynia 2
  • Zdjęcie 4/4 - Gabinet weterynaryjny Family Vet Gdynia 1
 

O nas

Oprócz leczenia stacjonarnego świadczymy również wizyty domowe .
Zajmujemy się leczeniem psów i kotów (interna,dermatologia ,chirurgia miękka). W naszym gabinecie odbywają się również konsultacje gastroenterologiczne (terapia FMT ).W nagłych przypadkach dyżur telefoniczny 24H.

Oceny (2)

Magda
Termin usługi: kwiecień 2022

Serdecznie polecam! Bardzo dziękuję Panu Przemysławowi za opiekę nad moimi kotkami, w szczególności nad Grosikiem! Bardzo dużo okazanej empatii do zwierząt. Grosik przeszedł szczegółowe badania, dzięki którym udało się zdiagnozować wszystkie problemy. USG nerek i pęcherza wykonane bardzo dokładnie. Kotek jest pod stałą opieką, na wszystkie moje pytania zawsze udzielana jest szybka odpowiedź :)

Weterynarze

6.0
:)
Termin usługi: marzec 2022

Najlepsi! Idealni! Pełen profesjonalizm! dlaczego? dokładność, podejście do zwierząt , komunikacja z opiekunem. Tylko dlatego że doktor Przemek w szybkim czasie przyjął mojego psa, mój pies jeszcze żyje, malo tego - wrócił do pełnej formy i z psa w stanie praktycznie agonalnym jest w pełni szczęśliwym i aktywnym psem - tu dzięki całemu zespołowi Family Vet. Tak naprawdę w kilkudniowym leczeniu, bez użycia inwazyjnych leków, jedynie skupienie na wynikach, objawach, wywiadzie, odpowiednie zalecenia, dieta i pies jak nowy. Idąc do Family Vet mamy pewność że nasz zwierzak w pełni komfortu z odpowiednim podejściem do charakteru danego pacjenta, będzie on odpowiednio zaopiekowany, czy idziemy na rutynowe szczepienie czy błachy zabieg typu kastracja, czy z trudniejszym przypadkiem, mamy przeprowadzony dokładny wywiad, przeprowadzone badanie zwierzaka, wszelkie propozycje badań są konsultowane z opiekunem, jak i wyniki - to miejsce gdzie nie trzeba się upominać, przypominać czy już są wyniki, zgodnie z ustaleniami jesteśmy poinformowani o wynikach jak i ich opisem. Diagnostyka na najwyższym poziomie, i tu również wszystko dokładnie tłumaczone opiekunom.

Weterynarze

6.0