Niepubliczny Żłobek Fantazja-Morena

Niepubliczny Żłobek Fantazja-Morena

Wybierz numer

790-466-366
s...@przedszkolefantazja.pl pokaż
 

O nas

W samym centrum Moreny powstała nowa placówka przedszkolno-żłobkowa z przestrzennymi salami, posiadającymi monitoring wewnętrzny.
Razem z dziećmi spędzamy tam czas od poniedziałku do piątku w godzinach od 7.00 do 17.00.

Do naszego żłobka można zapisać dzieci już od 20 tygodnia do 3 roku życia.

 

Dzieci kończące przygodę ze żłobkiem, już jako 2,5 latki  mogą rozpocząć dalszą przygodę w naszej placówce – w przedszkolu.
 

 

Wyróżniamy się nowoczesną infrastrukturą i przestronnymi, doświetlonymi salami dydaktycznymi, w których miło spędzamy czas na wspólnej zabawie. Wykwalifikowana kadra, przeszkolona pod kątem udzielania pierwszej pomocy czuwa nad bezpieczeństwem i edukacją dzieci. W radzeniu sobie z trudnościami i z wszelkimi deficytami w zachowaniu czuwa nasza pani psycholog - Małgosia. Czas w naszym żłobku płynie bardzo szybko, ponieważ bogaty wachlarz zajęć w ramach czesnego sprawia, że nie ma chwili na nudę.

Bardzo duży nacisk kładziemy na wszechstronną kreatywność co często przelewamy na papier, a efektem tego są nasze prace plastyczne. Bawimy się podczas zajęć rytmicznych, gimnastycznych, oswajamy się z językiem angielskim, do ulubionych zajęć dzieci należą również zabawy paluszkowe, gimnastyka buzi i języka czy zabawy sensoryczne.  Starsza grupa żłobkowa uczestniczy również w teatrzykach i koncertach razem z przedszkolakami. Dodatkowym atutem zatem jest u nas również sala do zajęć dodatkowych. Zapraszamy do naszej placówki!