Filar nieruchomości

Filar nieruchomości

Wybierz numer

503-150-150
b...@filarnieruchomosci.pl pokaż
Zamknięte - otwarte od 9:00 więcej
 

O nas

FILAR Nieruchomości to innowacyjna agencja tworzona przez ludzi z pasją.
Działamy na terenie Trójmiasta i okolic. Dzięki niestandardowemu podejściu do kwestii obrotu nieruchomości oraz powiązaniom z instytucją finansową DFI FILAR, nasza oferta różni się od oferty innych agencji. Wykorzystujemy innowacyjne instrumenty które pomagają naszym klientom szybciej i sprawniej osiągać swoje cele. Przygotowanie nieruchomości do sprzedaży/wynajmu (Home Staging). Profesjonalna sesja zdjęciowa, film lub prezentacja nieruchomości. Doradztwo w zakresie kredytów hipotecznych i innego rodzaju finansowaniu. Doradztwo w zakresie zakupu nieruchomości inwestycyjnych i innego rodzaju inwestycji. Współpracujemy z innymi agencjami, jednym z głównych założeń FILAR Nieruchomości jest dzielenie się informacjami o nieruchomościach na sprzedaż lub wynajem. Dzięki temu transakcje przebiegają szybciej i sprawniej.

Opinie (1)

X
Termin skorzystania z usługi: sierpień 2021

7 dni czekania i przekładania decyzji jak łaskawie właściciel mieszkania podejmie decyzje kogo by tu wybrać na najemce i gdyby nie dodzwanianie się codziennie to nigdy by nie powiedzieli, że nie zostałem wybrany przez właściciela jako najemca nie polecam kontakt bardzo słaby zero profesjonalizmu omijać szerokim łukiem tylko stracić czas można i pieniądze.

Odpowiedź obiektu:

Witamy uprzejmie. Szanujemy i dziękujemy za opinie, natomiast biuro nie zgada się z pańskim zdaniem. Żałujemy, że nie udało się Panu wynająć nieruchomości za naszym pośrednictwem, najwidoczniej były co do tego przeciwwskazania. Jak Pan słusznie zauważył, dużo zależy również od właściciela. Chętnie możemy je wyjaśnić telefonicznie, mailowo lub osobiście na spotkaniu. Prosimy o wyjaśnienie w jaki sposób stracił Pan przez nasze biuro pieniądze, gdyż mija się to z prawdą. Do momentu podpisania umowy najmu żadna ze stron nie ponosi kosztów.

w kategorii

Agencje nieruchomości i pośrednictwo

1.0
 • obsługa:
  1
 • oferta:
  1
 • pomoc merytoryczna:
  1
 • prowizje i opłaty:
  1
 • ocena ogólna:
  1