Focus Hotel S.A.

Focus Hotel

Wybierz numer

58 350-08-01
g...@focushotels.pl pokaż
  • Zdjęcie 1/7 - Focus Hotel Gdańsk 4
  • Zdjęcie 2/7 - Focus Hotel Gdańsk 3
  • Zdjęcie 3/7 - Focus Hotel Gdańsk 2
  • Zdjęcie 4/7 - Focus Hotel Gdańsk +4 1
 

Artykuły o nas

O nas

Hotel zlokalizowany jest przy trasie krajowej nr.7 w kierunku z Warszawy do Gdańska, w odległości 1,5 km od gdańskiej Starówki.
Hotel dysponuje 99 klimatyzowanymi pokojami, restauracją i salami konferencyjnymi.
Focus Gdańsk to trzygwiazdkowy hotel położony ok. 20 minut spacerem od Starówki, przy trasie krajowej nr 7 łączącej Gdańsk z Warszawą, w odległości 3 km od dworca PKP oraz 17 km do lotniska.

Posiada 99 komfortowych i nowocześnie urządzonych pokoi wyposażonych w przestronną łazienkę, LCD TV, biurko do pracy, zestaw do parzenia kawy i herbaty oraz wodę mineralną.

W hotelu znajduje się restauracja i bar oraz czynne całą dobę i bezpłatne dla gości hotelowych sauna i siłownia. Do dyspozycji gości jest bezpłatny szybki Internet WiFi, trzy sale konferencyjne, parking oraz kącik biznesowy.

Dzieci i młodzież do lat 18-stu zakwaterowane w pokoju z rodzicami lub opiekunami nocują bezpłatnie. Wszystkim naszym gościom oferujemy kanapkę i kawę na podróż - zawsze za darmo.

Hotel Focus Gdańsk to idealne miejsce zarówno dla gości biznesowych, jak i turystów indywidualnych.

Oceny (1)

Jagoda
Termin usługi: marzec 2024  

Może być , jakość noclegowa dla mnie poprawna ale jeżeli chodzi o kuchnię to są mocniejsze kuchnie w 3-City .Polecam za to b.głodnym bo duże porcje.Solidne.

Hotele

3.1