Funclimb

adres
80-309 Gdańsk, al. Grunwaldzka 411

znajduje się w Biurowiec Alchemia

telefon
58 764-60-16
e-mail
g...@funclimb.pl pokaż
www
www.funclimb.pl/gdansk
Godziny otwarcia
pn-pt16:00 - 19:00
sob-nd10:00 - 19:00

Napisali o nas

O nas

Gwarantujemy niezapomniane wrażenia dla dzieci, młodzieży i dorosłych. W naszej ofercie znajdziecie Państwo wejścia dla klientów indywidualnych, zajęcia dla grup zorganizowanych, wspinaczkowe przyjęcia urodzinowe, czy imprezy integracyjne dla firm.

Fun Climb to najnowsza forma rozrywki dla miłośników aktywnego spędzania wolnego czasu.
Na naszej ścianie znajdziecie 19 wertykalnych przeszkód. Na każdej z nich dzieci, młodzież i dorośli mogą doskonale się bawić i rozwijać swoje umiejętności ruchowe. Wejście na wysoką palmę, wyścig na pionowej bieżni, zjazd z wysokości czy też swobodny skok z 8 metrów to tylko niektóre z atrakcji, które czekają na śmiałków od lat 5 do 105.

Fun Climb to doskonała zabawa dla dzieci, młodzieży oraz dorosłych. Młodsi, dzięki nowej formie ruchu, będą w stanie rozwijać swoją zdolność koordynacji, równowagę oraz orientację przestrzenną. Dorośli również odkryją, że Fun Climb to doskonała rozrywka. Zabawa w rodzinnym gronie czy też pokonywanie wyzwań w grupie przyjaciół zapewnią wielkie emocje i niezapomniane wrażenia dla każdego.

Fun Climb to w pełni bezpieczna zabawa. Starannie przeszkoleni instruktorzy to zespół profesjonalistów, którzy dbają o bezpieczeństwo każdego uczestnika zabawy. Fun Climb wykorzystuje tylko atestowany sprzęt najwyższej klasy oraz certyfikowany amerykański system autoasekuracji TruBlue. Zjeżdżając nawet z najwyższej przeszkody zawsze bezpiecznie i lekko wylądujesz na ziemi.

Zdjęcia

wyznacz trasę » przejdź do pełnej mapy »