Gabinet CAMIRA - kosmetologia & podologia

adres
80-176 Gdańsk, Przytulna 7/U3
telefon
515-902-999
e-mail
s...@gmail.com pokaż
www
www.camira.pl
Godziny otwarcia
pn9:00 - 14:00
wt9:00 - 20:00
śr9:00 - 16:00
czw15:00 - 20:00
pt9:00 - 20:00

O nas

Szukacie miejsca, gdzie zadbacie o siebie, korzystając z najwyższej, jakości usług kosmetycznych i przyjemnie spędzicie czas? Dobrze trafiliście. Z nami odświeżycie swój wizerunek, zaznacie przyjemnej pielęgnacji i poczujecie się naprawdę wyjątkowo. Doświadczeni i kompetentni kosmetolodzy służą Wam radą i pomocą w doborze rozwiązań, dostosowanych do Waszego typu urody, stylu życia, a także charakteru. Wspólnie poszukamy tego, co jest dla Was najkorzystniejsze i w czym będziecie się dobrze czuć. Sprawimy, że (od)zyskacie 100% satysfakcji ze swojego wyglądu i pewność siebie.
Śledzimy na bieżąco, co dzieje się w branży Beauty, nieustannie podnosząc swoje kwalifikacje. Ciągle szukamy inspiracji, a do rzeczywistości podchodzimy kreatywnie i z pomysłem. Tym niemniej nie jesteśmy ślepo zapatrzeni w chwilowe mody i trendy. Wysoko cenimy ponadczasowy styl i elegancję. Z wyczuciem podchodzimy do rynkowych nowinek.
Dzięki temu macie pewność, że usługi, jakie Wam proponujemy są rzeczywiście warte uwagi. Jesteśmy otwarci na Was i dyspozycyjni. Aktywnie słuchamy Waszych potrzeb, a do nurtujących Was spraw podchodzimy z pełnym zrozumieniem i szacunkiem. Głęboko wierzymy, że wychodzenie Wam naprzeciw sprawia, iż nasza praca trafi w Wasze gusta i zaczaruje Wasz świat.
Sprawdźcie nasze propozycje i wybierzcie coś interesującego dla siebie.
Zapraszamy - Zespół CAMIRA