Działalność on-line 

Gabinet Terapii Poznawczo-Behawioralnej Ewa Wójcik

81-557 Gdynia, Świętojańska 51/1
(Śródmieście) Mapka
605-682-096
k...@ewawojcik.pl pokaż
www.ewawojcik.pl
ewawojcikgdynia
Godziny otwarcia
pn-wtdo 15:00
czw-ptdo 15:00
Konsultacje ustalane indywidualnie

O nas

Od 16 lat w terapii zaburzeń depresyjnych i lękowych, a także zaburzeń osobowości. leczone zaburzenia: depresja, lęk uogólniony, ataki paniki, nerwica natręctw, fobia społeczna, fobie specyficzne, PTSD, zaburzenia snu, problemy w relacjach...

Witam Cię.
Jeżeli szukasz terapeuty poznawczo- behawioralnego, to ja nim własnie jestem:)
Od 16 lat pracuję w tej branży i w chwili obecnej jestem w trakcie szkolenia do certyfikatu Superwizora Dydaktyka. Moja praca poddawana jest stałej superwizji.

Zajmuję się terapią zaburzeń depresyjnych i lękowych, a także zaburzeń osobowości. W pracy mam do czynienia z takimi zaburzeniami, jak depresja, lęk uogólniony, ataki paniki, nerwica natręctw, fobia społeczna, fobie specyficzne , PTSD, zaburzenia odżywiania, niskie poczucie własnej wartości, problemy w związkach i inne.

Stosuję techniki terapii poznawczo - behawioralnej, dialogu motywującego, akceptacji i zaangażowania oraz mojej ulubionej terapii schematu, potrzebnej do pracy z osobami zmagającymi się  z zaburzeniami osobowości. Wszelkie dodatkowe informacje znajdziesz na mojej internetowej stronie ewawojcik.pl.
Pozdrawiam, Ewa
wyznacz trasę » przejdź do pełnej mapy »