Działalność on-line 

Gabinety Lekarskie Stągiewna 9

80-750 Gdańsk, Stągiewna 9 Mapka

Gabinety Lekarskie Stągiewna obiekty w tej lokalizacji (4) »

58 770-82-01, 798-917-806
k...@lekarze-stagiewna9.pl pokaż
www.lekarze-stagiewna9.pl
Działalność on-line 

O nas

Jesteśmy zespołem doświadczonych lekarzy specjalistów, dla których medycyna to połączenie profesjonalizmu i pasji, a pacjent to partner, który chce znać swój stan zdrowia i współuczestniczyć w procesie terapeutycznym. Doświadczenie zawodowe zdobywaliśmy (i zdobywamy nadal) pracując w różnych Klinikach Gdańskiego Uniwersytetu Medycznego. Jesteśmy również nauczycielami akademickimi, kształcącymi młodych adeptów sztuki medycznej.

Chcemy leczyć naszych pacjentów zgodnie z aktualną wiedzą medyczną (EBM), dlatego nieustannie poszerzamy naszą wiedzę, uczestniczymy w szkoleniach i konferencjach naukowych, stawiamy sobie nowe wyzwania. W naszej pracy z pacjentem stawiamy na otwartość, życzliwość, partnerstwo oraz zapewniamy profesjonalną opiekę medyczną. Nasze gabinety znajdują się w centrum historycznej Starówki miasta Gdańska.

Świadczymy usługi medyczne w zakresie endokrynologii, endokrynologii dziecięcej, chorób wewnętrznych, neurologii, chorób zakaźnych oraz reumatologii.

Zapraszamy do naszych gabinetów w centrum Gdańska.

Nasze gabinety:
Indywidualna Specjalistyczna Praktyka Lekarska Kłosowski Przemysław - endokrynologia, choroby wewnętrzne.

Indywidualna Specjalistyczna Praktyka lekarska Dr med. Maria Hlebowicz -  neurologia, choroby zakaźne.

Dr n. med. Łukasz Szmygel Specjalistyczna Praktyka Lekarska - endokrynologia dziecięca

Specjalistyczna Praktyka Lekarska Anna Wojteczek -  reumatologia

UWAGA!!!
Szanowni Państwo,

Biorąc pod uwagę stopniową poprawę sytuacji epidemicznej w naszym województwie zdecydowaliśmy o przywróceniu możliwości wizyt w naszych gabinetach.

Zapewniamy Państwa, iż dokładamy wszelkich starań, by wizyty w naszych gabinetach przebiegały w sposób bezpieczny i z poszanowaniem zasad sanitarnych.

Jeżeli jednak Państwa wolą jest zrealizowanie wizyty w sposób zdalny (on-line) - nadal umożliwiamy takie rozwiązanie. W przypadku rejestracji telefonicznej prosimy o zgłaszanie chęci wizyty on-line osobie rejestrującej Państwa wizytę. W przypadkach rejestracji przez stronę internetową proszę po potwierdzeniu wizyty przejść do zakładki kontakt na naszej stronie www.lekarze-stagiewna9.pl oraz wysłać wiadomość korzystając z formularza o treści "ON-LINE w dniu..." (proszę wpisać datę i godzinę wizyty). Wiadomość proszę adresować do odpowiedniego lekarza.

Uprzejmie prosimy o zakładanie maseczek ochronnych przed wejściem do gabinetu.

Z poważaniem.
zespół lekarzy Gabinetów STĄGIEWNA 9.

Zdjęcia

wyznacz trasę » przejdź do pełnej mapy »