Gabinety Lekarskie Stągiewna 9

Gabinety Lekarskie Stągiewna 9

Wybierz numer

58 770-82-01 798-917-806
k...@lekarze-stagiewna9.pl pokaż
Działalność on-line 
  • Zdjęcie 1/4 - Gabinety Lekarskie Stągiewna 9 Gdańsk 4
  • Zdjęcie 2/4 - Gabinety Lekarskie Stągiewna 9 Gdańsk 3
  • Zdjęcie 3/4 - Gabinety Lekarskie Stągiewna 9 Gdańsk 2
  • Zdjęcie 4/4 - Gabinety Lekarskie Stągiewna 9 Gdańsk 1

O nas

Jesteśmy zespołem doświadczonych lekarzy specjalistów, dla których medycyna to połączenie profesjonalizmu i pasji, a pacjent to partner, który chce znać swój stan zdrowia i współuczestniczyć w procesie terapeutycznym. Doświadczenie zawodowe zdobywaliśmy (i zdobywamy nadal) pracując w różnych Klinikach Gdańskiego Uniwersytetu Medycznego. Jesteśmy również nauczycielami akademickimi, kształcącymi młodych adeptów sztuki medycznej.

Chcemy leczyć naszych pacjentów zgodnie z aktualną wiedzą medyczną (EBM), dlatego nieustannie poszerzamy naszą wiedzę, uczestniczymy w szkoleniach i konferencjach naukowych, stawiamy sobie nowe wyzwania. W naszej pracy z pacjentem stawiamy na otwartość, życzliwość, partnerstwo oraz zapewniamy profesjonalną opiekę medyczną. Nasze gabinety znajdują się w centrum historycznej Starówki miasta Gdańska.

Świadczymy usługi medyczne w zakresie endokrynologii, endokrynologii dziecięcej, psychiatrii, chorób wewnętrznych, neurologii oraz reumatologii.

Zapraszamy do naszych gabinetów w centrum Gdańska.

Nasze gabinety:
Indywidualna Specjalistyczna Praktyka Lekarska Kłosowski Przemysław - endokrynologia, choroby wewnętrzne.

Dr n. med. Łukasz Szmygel Specjalistyczna Praktyka Lekarska - endokrynologia dziecięca

Specjalistyczna Praktyka Lekarska Anna Wojteczek -  reumatologia

Praktyka Lekarska Agnieszka Kołodziejczyk-Kocur -  psychiatria

UWAGA!!!
Szanowni Państwo,

Zapewniamy Państwa, iż dokładamy wszelkich starań, by wizyty w naszych gabinetach przebiegały w sposób bezpieczny i z poszanowaniem zasad sanitarnych.

Jeżeli jednak Państwa wolą jest zrealizowanie wizyty w sposób zdalny (on-line) - nadal umożliwiamy takie rozwiązanie. W przypadku rejestracji telefonicznej prosimy o zgłaszanie chęci wizyty on-line osobie rejestrującej Państwa wizytę. W przypadkach rejestracji przez stronę internetową proszę po potwierdzeniu wizyty przejść do zakładki kontakt na naszej stronie www.lekarze-stagiewna9.pl oraz wysłać wiadomość korzystając z formularza o treści "ON-LINE w dniu..." (proszę wpisać datę i godzinę wizyty). Wiadomość proszę adresować do odpowiedniego lekarza.

Uprzejmie prosimy o zakładanie maseczek ochronnych przed wejściem do gabinetu.

Z poważaniem.
zespół lekarzy Gabinetów STĄGIEWNA 9.