Galeria Sztuki PS

81-363 Gdynia, Starowiejska 33 Mapka
607-963-005, 512-386-806
g...@gmail.com pokaż
galeriaps.com
zamów online
Godziny otwarcia
pn10:30 - 17:30
wt-pt10:30 - 18:30
sob10:30 - 16:00
Serdecznie zapraszamy również do galerii internetowej: www.galeriaps.com
Galeria online.

Napisali o nas

O nas

Galeria sztuki współczesnej - malarstwo olejne i akrylowe, akwarele, grafika, rzeźba. Chrostek, Górecki, Bełczykowski, Micek-Jakubowska, Krajewski, Tumielewicz... i wielu innych.
Dodatkowo biżuteria artystyczna, bursztyn, lampy Tiffany, upominki.

Galeria Sztuki PS…istnieje w Gdyni od 2010 roku. Przez ten czas dała się poznać klientom jako miejsce, w którym króluje wysmakowane malarstwo a także profesjonalna informacja o twórcach, ich artystycznym warsztacie i dokonaniach.
Poza już uznanymi postaciami świata artystycznego, zapraszamy do współpracy również malarzy młodego pokolenia, nierzadko z dużymi sukcesami już na progu drogi artystycznej.
W naszej Galerii spotyka się klasyka z awangardą, młodość z doświadczeniem, spokój z burzą… jednym słowem świat w każdej odsłonie, przeniesiony na płótno, papier, dyktę… zamknięty w ceramice, porcelanie, drewnie, mosiądzu.
Klamrą spinającą tak szeroką tematykę jest biżuteria autorska, którą tworzymy od trzydziestu lat z tą samą pasją i radością.
Szczególną wagę przywiązujemy do autentycznej wartości artystycznej prezentowanych przedmiotów, dzięki czemu nasi klienci mają pewność, że prace kupione u nas to oryginalne dzieła sztuki.
Serdecznie zapraszamy!
 

Zdjęcia

wyznacz trasę » przejdź do pełnej mapy »