Galeria Sztuki PS

Galeria Sztuki PS

Wybierz numer

607-963-005 512-386-806
g...@gmail.com pokaż
Otwarte do 18:30 więcej
  • Zdjęcie 1/18 - Galeria Sztuki PS Gdynia 4
  • Zdjęcie 2/18 - Galeria Sztuki PS Gdynia 3
  • Zdjęcie 3/18 - Galeria Sztuki PS Gdynia 2
  • Zdjęcie 4/18 - Galeria Sztuki PS Gdynia +15 1
 

O nas

Galeria sztuki współczesnej - malarstwo olejne i akrylowe, akwarele, grafika, rzeźba. Chrostek, Górecki, Bełczykowski, Micek-Jakubowska, Krajewski, Tumielewicz... i wielu innych.
Dodatkowo biżuteria artystyczna, bursztyn, lampy Tiffany, upominki.
Galeria Sztuki PS…istnieje w Gdyni od 2010 roku. Przez ten czas dała się poznać klientom jako miejsce, w którym króluje wysmakowane malarstwo a także profesjonalna informacja o twórcach, ich artystycznym warsztacie i dokonaniach.
Poza już uznanymi postaciami świata artystycznego, zapraszamy do współpracy również malarzy młodego pokolenia, nierzadko z dużymi sukcesami już na progu drogi artystycznej.
W naszej Galerii spotyka się klasyka z awangardą, młodość z doświadczeniem, spokój z burzą… jednym słowem świat w każdej odsłonie, przeniesiony na płótno, papier, dyktę… zamknięty w ceramice, porcelanie, drewnie, mosiądzu.
Klamrą spinającą tak szeroką tematykę jest biżuteria autorska, którą tworzymy od trzydziestu lat z tą samą pasją i radością.
Szczególną wagę przywiązujemy do autentycznej wartości artystycznej prezentowanych przedmiotów, dzięki czemu nasi klienci mają pewność, że prace kupione u nas to oryginalne dzieła sztuki.
Serdecznie zapraszamy!