Garden Clinic Medycyna Estetyczna

Garden Clinic Medycyna Estetyczna

Wybierz numer

58 742-42-42 58 670-19-01
k...@gardenclinic.pl pokaż
Zamknięte - otwarte od 8:00 więcej
 • Zdjęcie 1/9 - Garden Clinic Medycyna Estetyczna Gdańsk 4
 • Zdjęcie 2/9 - Garden Clinic Medycyna Estetyczna Gdańsk 3
 • Zdjęcie 3/9 - Garden Clinic Medycyna Estetyczna Gdańsk 2
 • Zdjęcie 4/9 - Garden Clinic Medycyna Estetyczna Gdańsk +6 1
 

Artykuły o nas

 • 5 najpopularniejszych zabiegów chirurgii plastycznej
  Chęć zatrzymania czasu, poczucia się pewnie i komfortowo we własnej skórze, to jedne z najczęstszych powodów, przez które coraz więcej kobiet i mężczyzn decyduje się na zabiegi chirurgii plastycznej. Sprawdzamy, które z tego rodzaju procedur cieszą się największą popularnością.
  6 października 2023 (56 opinii)
 • Garden Clinic - nowe centrum zdrowia na mapie Trójmiasta
  Gabinety lekarskie i fizjoterapeutyczne, gabinety medycyny estetycznej, sale rehabilitacyjne, siłownia, strefa spa, a nawet restauracja - to wszystko można znaleźć w otwartym na początku roku Garden Clinic. Obiekt, którego powierzchnia zajmuje aż 1,3 tys. m kw., ma stanowić nową jakość w opiece zdrowotnej.
  31 stycznia 2023 (42 opinie)

O nas

KOMPLEKSOWA KOSMETOLOGIA I MEDYCYNA ESTETYCZNA
Każda pacjenta to nowa historia, inne potrzeby i możliwości. Jak wiemy, ciała są różne, dlatego niezwykle ważne w zabiegach kosmetologicznych jest indywidualne podejście i kompleksowa opieka. Połączenie innowacyjnych rozwiązań w kosmetologii i medycynie estetycznej ze zdrowym stylem życia, to przepis na piękną skórę i ciało, które zostaną z nami na dłużej.

NOWA JAKOŚĆ W MEDYCYNIE REGENERACYJNEJ
Garden Clinic imponuje zapleczem technologicznym w zakresie medycyny estetycznej. Urządzenia, które w swojej ofercie proponuje Garden Clinic to najnowocześniejsze certyfikowane rozwiązania. W swoich działaniach stawiają na zabiegi stymulujące naturalne procesy regeneracji skóry i terapie łączone, które zapewniają największą skuteczność.