Gazserwis24

Gazserwis24

Wybierz numer

577-104-108
b...@gazserwis24.pl pokaż
  • Zdjęcie 1/9 - Gazserwis24 Gdynia 4
  • Zdjęcie 2/9 - Gazserwis24 Gdynia 3
  • Zdjęcie 3/9 - Gazserwis24 Gdynia 2
  • Zdjęcie 4/9 - Gazserwis24 Gdynia +6 1

O nas

Autoryzowany Serwis Pieców i Kotłów Gazowych
- Junkers
- Vaillant
- Viessmann
- Termet
Zajmujemy się serwisem i obsługą uznanych na rynku producentów urządzeń gazowych. Szczycimy się najwyższą jakością świadczonych przez nasz usług. Nasi pracownicy posiadają bogate doświadczenie w branży, stale doszkalając się i uczestnicząc w programach szkoleniowych oraz uzupełniających wiedzę dotyczącą najnowszych urządzeń grzewczych dostępnych na rynku Polskim.

Jesteśmy w stanie zaproponować Państwu najlepszą ofertę tak pod względem cenowym jak i technicznym.

Dynamiczny rozwój firmy jest najlepszą wizytówką wsród naszych klientów, co świadczy o bardzo wysokim poziomie profesjonalizmu naszego serwisu jak i staranności w obsłudze urządzeń nam powierzonych.

Posiadamy wszelkie prawem wymagane certyfikaty i uprawnienia państwowe potrzebne do wykonywania naszych usług.

W naszej pracy wykorzystujemy wyłącznie wysoce zaawansowany sprzęt pomiarowo-diagnostyczny, kalibrowany i serwisowany okresowo, potwierdzony stosownymi certyfikatami.

Nasza firma prowadzi obsługę wspólnot mieszkaniowych, kotłowni osiedlowych oraz kotłowni wymagających stałego dozoru w obiektach przemysłowych i handlowych.

Nasi serwisanci gwarantują szybką odpowiedź na potrzebę klienta i każdą awarię wraz z najwyższą kulturą obsługi.

Działamy na terenie Trójmiasta oraz Pruszcz Gdański, Rumia, Reda, Wejherowo, Chwaszczyno, Banino, Bojano, Bolszewo, Żukowo, Kartuzy, Sierakowice, Lębork, Puck, Władysławowo wraz z okolicami.