Dowóz lub odbiór osobisty 

Gdańskie Składy Drzewne (GSD) - tarasy sklejki płyty tarcica

80-719 Gdańsk, Litewska 1
(Wjazd od Elbląskiej/ Siennickiej) Mapka
 
Inne oddziały:
58 301-12-07, 58 305-35-51
g...@skladydrzewne.pl pokaż
www.skladydrzewne.pl
Godziny otwarcia
pn-pt8:00 - 16:00
sob8:00 - 13:00
Dowóz lub odbiór osobisty 

Napisali o nas

O nas

Klienci Gdańskich Składów Drzewnych mogą liczyć na szeroką ofertę produktów drzewnych i drewnopochodnych wysokiej jakości oraz fachowe wsparcie. Współpracujemy z najlepszymi krajowymi i zagranicznymi producentami wyrobów drzewnych.

Posiadamy w sprzedaży materiały drewniane i drewnopochodne, niezbędne przy budowie domu czy ogrodu. Oferujemy m.in. szeroki wybór drewna konstrukcyjnego, tarcicy krajowej i egzotycznej, desek tarasowych, elewacyjnych i boazerii, sklejek, płyt meblowych, blatów drewnianych, a także materiał opałowy i szeroką gamę akcesoriów budowlanych. Dzięki szerokiemu asortymentowi drewna i kompleksowej ofercie, współpracują z nami liczne firmy budowlane, deweloperzy, stocznie, stolarze, producenci mebli i opakowań, firmy transportowe i remontowe, architekci, instytucje publiczne i wiele innych. Od lat wspieramy duże i małe inwestycje. Prowadzimy sprzedaż hurtowo-detaliczną, oferujemy usługi cięcia i transportu.

Dodatkowo w naszym Składzie w Gdańsku funkcjonuje Centrum Sklejki, w którym posiadamy szeroki wybór sklejek standardowych i specjalistycznych. W ofercie są m.in. sklejki iglaste, liściaste, szkutnicze, szalunkowe, antypoślizgowe, elastyczne, trudnopalne, topolowe, okoume, z filmami melaminowymi. Sprawdź największy wybór sklejek na Pomorzu!
  

Zdjęcia

wyznacz trasę » przejdź do pełnej mapy »