Gdańskie Składy Drzewne (GSD) - tarasy sklejki płyty tarcica

Gdańskie Składy Drzewne (GSD) - tarasy sklejki płyty

Wybierz numer

58 301-12-07 58 305-35-51
g...@skladydrzewne.pl pokaż
Zamknięte - otwarte od 8:00 więcej
Dowóz lub odbiór osobisty 
  • Zdjęcie 1/26 - Gdańskie Składy Drzewne (GSD) - tarasy sklejki płyty Gdańsk 4
  • Zdjęcie 2/26 - Gdańskie Składy Drzewne (GSD) - tarasy sklejki płyty Gdańsk 3
  • Zdjęcie 3/26 - Gdańskie Składy Drzewne (GSD) - tarasy sklejki płyty Gdańsk 2
  • Zdjęcie 4/26 - Gdańskie Składy Drzewne (GSD) - tarasy sklejki płyty Gdańsk +23 1
 

Artykuły o nas

O nas

Klienci Gdańskich Składów Drzewnych mogą liczyć na szeroką ofertę produktów drzewnych i drewnopochodnych wysokiej jakości oraz fachowe wsparcie. Współpracujemy z najlepszymi krajowymi i zagranicznymi producentami wyrobów drzewnych.
Posiadamy w sprzedaży materiały drewniane i drewnopochodne, niezbędne przy budowie domu czy ogrodu. Oferujemy m.in. szeroki wybór drewna konstrukcyjnego, tarcicy krajowej i egzotycznej, desek tarasowych, elewacyjnych i boazerii, sklejek, płyt meblowych, blatów drewnianych, a także materiał opałowy i szeroką gamę akcesoriów budowlanych. Dzięki szerokiemu asortymentowi drewna i kompleksowej ofercie, współpracują z nami liczne firmy budowlane, deweloperzy, stocznie, stolarze, producenci mebli i opakowań, firmy transportowe i remontowe, architekci, instytucje publiczne i wiele innych. Od lat wspieramy duże i małe inwestycje. Prowadzimy sprzedaż hurtowo-detaliczną, oferujemy usługi cięcia i transportu.

Dodatkowo w naszym Składzie w Gdańsku funkcjonuje Centrum Sklejki, w którym posiadamy szeroki wybór sklejek standardowych i specjalistycznych. W ofercie są m.in. sklejki iglaste, liściaste, szkutnicze, szalunkowe, antypoślizgowe, elastyczne, trudnopalne, topolowe, okoume, z filmami melaminowymi. Sprawdź największy wybór sklejek na Pomorzu!