Gdyńskie Centrum Sportu - stadion miejski

81-538 Gdynia, Olimpijska 5/9 Mapka

Gdyńskie Centrum Sportu obiekty w tej lokalizacji (2) »

58 622-11-64
S...@gdyniasport.pl pokaż
gdyniasport.pl

Napisali o nas

O nas

Sport odgrywa coraz większą rolę w życiu każdego człowieka. Dbałość o zdrowie, sylwetkę i prawidłową postawę ciała, rozwój sprawności i wydolności fizycznej jest w dzisiejszych czasach czymś tak powszechnym, że spędzanie czasu przed telewizorem czy komputerem stało się po prostu niemodne.

Gdynia, wychodząc naprzeciw potrzebom swoich mieszkańców, podejmuje szereg działań i inicjatyw w zakresie rozwoju sportu i rekreacji, z których wyłania się obraz miasta jako gminy sportowej. Wszystko dlatego, że sport dla Gdynian jest często pasją i ważnym elementem ich stylu życia.

Młodym mieszkańcom Gdynia zapewnia odpowiedni poziom oraz szeroki wybór szkolnych i pozaszkolnych zajęć sportowych, a dorosłym możliwość aktywnego spędzania wolnego czasu. Miasto, w ramach swojego budżetu, wspiera również kluby sportowe, zarówno te profesjonalne, jak i młodzieżowe, przeznacza środki na sportowe szkolenie dzieci i młodzieży oraz z dużym powodzeniem organizuje zawody różnej rangi w wielu dyscyplinach.

Gdynia zasłużyła na miano gminy sportowej nie tylko z uwagi na chętne wspieranie sportowych inicjatyw, ale również ze względu na fakt, iż stworzyła mieszkańcom doskonałe warunki do ich realizacji. Miasto od wielu lat realizuje program budowy i modernizacji infrastruktury sportowej, w ramach którego co roku oddajemy do użytkowania zarówno duże kompleksy, jak i małe przyszkolne boiska wielofunkcyjne.

Zdjęcia

wyznacz trasę » przejdź do pełnej mapy »