Glaza Expo Design Galeria Sztuki od 1991

Glaza Expo Design Galeria Sztuki od 1991

Wybierz numer

58 301-47-65 661-551-771
g...@glazadesign.pl pokaż
Otwarte do 19:00 więcej
 

Imprezy

 • wystawa , wernisaż
  lis 25-6.12
  g. 18:00
  Gdańsk, Glaza Expo Design
  wstęp wolny
  Wernisaż wystawy

O nas

Od lat niezmiennie przyświeca nam cel tworzenia miejsca stanowiącego przeciwwagę dla przeciętności i odwołującego się do wrażliwości każdego klienta z osobna. W swojej ofercie posiadamy malarstwo,rysunek,grafikę,szkło,rzeźbę,biżuterię.
W kwietniu 1991 roku, małżeństwo Barbara i Tomasz Glaza otwiera, przy ulicy Długi Targ 20/21 na Gdańskiej starówce, galerię sztuki i wzornictwa przemysłowego Glaza Expo Design. Pomysłodawcą i założycielem jest Tomasz, absolwent architektury wnętrz i wzornictwa przemysłowego Akademii Sztuk Pięknych w Gdańsku. Barbara od początku aktywnie uczestniczy w życiu galerii – współpracując z artystami z różnych dyscyplin sztuki. Razem z mężem organizują wernisaże, wystawy i spotkania. Starają się także integrować środowiska twórcze, biznesowe oraz organizacje pożytku publicznego. Galeria obecnie współpracuje z grupą około dwustu artystów. W gronie tym znajdują się już uznani na rynku sztuki Twórcy jak i młode Talenty. W ofercie galerii znajdziemy dzieła ze wszystkich dyscyplin sztuk, w tym sztuki użytkowej.
W 2011 roku, z okazji jubileuszu 20-lecia działalności, galeria otrzymała dyplom i medal Prezydenta Miasta Gdańska za zasługi i czynny wkład w życie kulturalne miasta.
W kwietniu 2016 roku galeria obchodziła jubileusz 25 – lecia istnienia.
W cenie zakupu dzieła świadczymy profesjonalne doradztwo architektów wnętrz. Współpracujemy z pracowniami oprawy obrazów. Przyjmujemy zamówienia indywidualne na obiekty sztuki. Prowadzimy także sprzedaż wysyłkową.
Zapraszamy na spacer 3D po naszej Galerii: http://wnetrza3d.pl/realizacje/wnetrza3d/glaza-art/

Oceny (2)

Jarek z Gdańska
Termin usługi: maj 2023

Dziękuję że jesteście Zawsze jak jestem w pobliżu to chętnie Was odwiedzam

Odpowiedź obiektu:

Serdecznie dziękujemy za tak miłe słowa :)
Zapraszamy serdeczenie na kolejny wernisaż

Michał
Termin usługi: październik 2021

Galeria ta to cudowna odskocznia od codzienności i zgiełku ulicy. Przemiła i profesjonalna obsługa. Rzetelna pomoc w wyborze prac. Solidne pakowanie oraz szybka wysyłka za granicę. Serdeczne podziękowania za całokształt w szczególności dla Pani Barbary! Oby więcej takich miejsc w naszym Mieście.

Odpowiedź obiektu:

Serdeczenie dziękujemy za tak miłe słowa !
Jest nam niezmiernie miło, kiedy czytamy takie wiadomości.
Zapraszamy do nas ponownie, aby kontempować sztukę w otoczeniu gdańskich zabytków.

Galerie

5.5
 • klimat i wystrój:
  5
 • lokalizacja:
  6
 • przystępność cen:
  5
 • ocena ogólna:
  6