Go Cab Premium Partner sp. z o.o.

Go Cab Premium Partner

Wybierz numer

732-107-790
b...@gocab.pl pokaż
Zamknięte - otwarte od 9:00 więcej
  • Zdjęcie 1/2 - Go Cab Premium Partner Sopot 4
  • Zdjęcie 2/2 - Go Cab Premium Partner Sopot 3
 

O nas

Gocab jest wiodącym na rynku partnerem rozliczeniowym największych aplikacji Uber, Bolt i Free Now. Nasi pracownicy ufają nam, bo jesteśmy uczciwym i znanym pracodawcą z wieloletnim doświadczeniem. Działamy na rynku taksówkarskim od przeszło ośmiu lat.

Gwarantujemy regularne cotygodniowe wynagrodzenia, a różnorodność, uczciwość i tolerancja stanowią podstawę naszej kultury korporacyjnej opartej na wzajemnym szacunku.

Skorzystaj z bezpiecznej pracy z perspektywami - dołącz do naszego zespołu już dziś!

Pracuj u nas na pełen etat, na pół etatu lub dorywczo jako student. Teraz możesz pracować jako taksówkarz także swoim prywatnym autem lub wynajmowanym od nas. Z nami, jako kierowca Gocab, będziesz wozić pasażerów aplikacji Uber, Bolt i Free Now. Miejsce odbioru i trasę przejazdu wskaże aplikacja, która rozliczy w całości wszystko za Ciebie. Dbasz tylko o to, aby pasażerowie w miłej atmosferze dotarli bezpiecznie na miejsce i na czas.

Gocab jest już w trasie w ponad trzydziestu polskich miastach. Stale się rozwijamy, cały czas uruchamiając nowe lokalizacje. W naszej flocie konsekwentnie stawiamy na pojazdy niskoemisyjne i hybrydowe. Jest to ekonomicznie uzasadnione i wzorowe pod względem ekologicznym. Już ponad 95% naszej floty stanowią pojazdy napędzane paliwami alternatywnymi.

Nasi pracownicy cenią sobie elastyczne godziny pracy, pełną szacunku interakcję, doskonałą organizację i solidną pracę w Gocab.

Teraz i Ty też możesz zostać częścią naszego zespołu!

Najczęściej zadawane pytania

Jak zacząć pracę w Gocab?
Jeżeli chcesz rozpocząć pracę jako kierowca taxi, najlepszym rozwiązaniem będzie nawiązanie współpracy z Go Cab Premium Partner – tu uzyskasz nie tylko dobre warunki współpracy, ale również otrzymasz pomoc w zorganizowaniu wszystkich formalności.
Czy muszę posiadać własny samochód aby rozpocząć pracę?
Pracując w Gocab jako taksówkarz możesz jeździć swoim prywatnym autem lub wynajmowanym od nas. Samochód jednak nie powinien być starszy niż 2002 r. Zarówno Uber, Bolt i Free Now mają swoje wymagania i kryteria, czasem są one różne dla poszczególnych miast.
Czy muszę prowadzić własną firmę aby zostać taksówkarzem?
Współpracując z Gocab możesz pracować bez zakładania własnej działalności gospodarczej. Jeśli jednak ją posiadasz, możesz współpracować z nami na zasadach B2B.
Ile mogę zarobić jako kierowca Uber, Bolt, Free Now?
Kierowca taksówki może średnio zarobić od 4000 do 9000 zł, uwzględniając pełny wymiar czasu pracy. Są też tacy, którzy zarabiają dużo więcej. Muszą oni poświęcić jednak znacznie więcej czasu na wykonywane pracy.

Wysokość wynagrodzenia zależy przede wszystkim od:
- miejsca pracy - im większe miasto, tym więcej klientów
- Ilości przepracowanych godzin w miesiącu
- Pory dnia – duża ilość kursów jest w godzinach porannych, popołudniowych i wieczornych
- Oceny kierowcy przez pasażerów
Czy firma Gocab współpracuje z obywatelami innego kraju?
Firma Gocab jest otwarta na współpracę z każdym! Dla nas nie ma znaczenia to skąd pochodzisz, czy też co wyznajesz. Jeśli jesteś osobą z innego kraju i pragniesz rozpocząć z nami współpracę, nie martw się! Z przyjemnością pomożemy Ci uzyskać odpowiednie zezwolenie na pracę w naszym kraju, a także stosowną kartę pobytu. Co więcej, zespół Gocab to ludzie, a różnorodność, uczciwość i tolerancja stanowią podstawę naszej kultury korporacyjnej opartej na wzajemnym szacunku.