Good Luck Club Squash

81-198 Gdynia, płk. Stanisława Dąbka 338 Mapka
 
Inne oddziały:
zobacz więcej
536-778-877, 536-778-877
g...@goodluckclub.pl pokaż
gdynia.goodluckclub.pl/squash-gdynia
Godziny otwarcia
codziennie7:00 - 23:00

O nas

W Good Luck Club Gdynia czekają na Ciebie cztery korty czynne codziennie w godzinach 7:00-23:00. Możesz skorzystać także z szerokiej oferty zajęć przygotowanych z myślą zarówno o zaawansowanych graczach, jak i osobach początkujących i dzieciach.
 
TRENINGI INDYWIDUALNE
Jeśli chcesz nauczyć się gry w squasha lub poszerzyć dotychczasowe umiejętności, skorzystaj z pomocy naszych trenerów i umów się na indywidualne zajęcia
 
TURNIEJE SQUASHOWE
Organizujemy liczne turnieje pod patronatem Polskiej Federacji Squasha, jak również amatorskie turnieje klubowe.
 
SQUASH LIGA
Dołącz do Amatorskiej Ligi Squasha dla Pań i Panów. Gramy na każdym poziomie zaawansowania w miłej i przyjaznej atmosferze. Rozgrywki w każdy poniedziałek. Zapisy na www.squashliga.pl.
 
SZKÓŁKA DLA DZIECI
Zapraszamy wszystkie dzieci w wieku od 5 do 15 lat do udziału w zajęciach szkółki squasha. Prowadzone są w małych grupach w formie atrakcyjnych zabaw i ćwiczeń wprowadzających do gry. Chcesz by Twoje dziecko rozwijało swoją sprawność fizyczną, było aktywne oraz zawierało nowe przyjaźnie z rówieśnikami? Przekonaj się jak przyjemnie i aktywnie może spędzać czas w Good Luck Club!
Mali uczestnicy będą bawić się ćwicząc podstawy poruszania się po korcie i poznając elementy prawidłowej techniki gry. Starsze i bardziej rozwinięte koordynacyjnie dzieci będą miały okazję wykonywania trudniejszych ćwiczeń wprowadzających do regularnych treningów.
 
URODZINY ZE SQUASHEM DLA DZIECI
Nie masz pomysłu jak wyprawić urodziny swojemu dziecku? Chcesz, aby razem z przyjaciółmi aktywnie spędziło czas, ciesząc się  grą w squasha oraz zabawami? Zgłoś się do nas, a my przygotujemy  urodzinową ofertę dostosowaną specjalnie do Twoich potrzeb!
 

Zdjęcia

Opinie + Oceń

opinia

6.0

w kategorii

Squash

 • wyposażenie:
  6
   
 • klimat:
  6
   
 • przystępność cen:
  6
   
 • ocena ogólna:
  6
   
średnia ocena (max 6)
6.0
 

Zadowolony - opinia

Pełen profesjonalizm,wszystko jak trzeba w porządnym klubie.

 • Zadowolony
wyznacz trasę » przejdź do pełnej mapy »