Goyki 3 Art Inkubator

adres
81-781 Sopot, al. Jana III Sobieskiego 26/4
telefon
58 691-56-82
e-mail
b...@goyki3.pl pokaż
www
www.goyki3.pl
Godziny otwarcia
pn-pt9:00 - 17:00

Imprezy

Napisali o nas

  • Art Inkubator już działa w siedzibie tymczasowej
    Art Inkubator już działa w siedzibie tymczasowej 7 stycznia 2020 (16 opinii) Chociaż do otwarcia sopockiego Art Inkubatora przy ul. Goyki 3 pozostało jeszcze pół roku, już teraz można uczestniczyć w organizowanych przez niego wydarzenia w tymczasowej...

O nas

Art Inkubator jest nową instytucją kultury, której zadaniem jest tworzenie i upowszechnianie kultury, edukacja kulturalna, wsparcie środowisk twórczych, budowanie międzynarodowych sieci współpracy, organizacja rezydencji artystycznych i wydarzeń.

Art Inkubator powstaje w zabytkowej willi Jünckego przy ul. Goyki 3 w Sopocie w historycznym pałacyku z 1894 r., gdzie trwają obecnie prace remontowe. Na obecnym etapie Instytucja zajmuje się przygotowaniem do wdrożenia swoich założeń statutowych i organizuje działania kulturalne w siedzibie tymczasowej w Sopocie przy ul. Sobieskiego 26/4.

Sopocki Art Inkubator ma służyć młodym twórcom jako miejsce pracy, miejsce spotkań ale też miejsce nabywania nowych umiejętności. Wśród oferowanych działań znajdą się: spotkania z innymi artystami, gośćmi ze świata oraz spotkania z tutorami, wybitnymi artystami, myślicielami, aktywistami, których Art Inkubator zaprosi w swoje progi.
 

Zdjęcia

wyznacz trasę » przejdź do pełnej mapy »

Wideo