Goyki 3 Art Inkubator

Goyki 3 Art Inkubator

Wybierz numer

726-890-224
b...@goyki3.pl pokaż
Dziś nieczynne więcej
  • Zdjęcie 1/19 - Goyki 3 Art Inkubator Sopot 4
  • Zdjęcie 2/19 - Goyki 3 Art Inkubator Sopot 3
  • Zdjęcie 3/19 - Goyki 3 Art Inkubator Sopot 2
  • Zdjęcie 4/19 - Goyki 3 Art Inkubator Sopot +16 1
 

TV Filmy

6

konkurs na znak migowy

Imprezy

O nas

Goyki 3 Art Inkubator to instytucja kultury, która szeregiem działań wspiera artystów w realizacji projektów oraz mieszkańców w dotarciu do oferty kulturalnej. Goyki 3 to pracownie artystyczne, kino DKF, czytelnia i galeria.

Instytucja służy twórcom i mieszkańcom jako miejsce pracy, miejsce spotkań, ale też miejsce nabywania nowych umiejętności. Wśród oferowanych działań znajdują się wystawy, spotkania z artystami, szkolenia z zakresu kultury, debaty. Jedną z cyklicznych imprez organizowanych przez instytucję jest Festiwal Literacki Sopot.
W inkubatorze funkcjonują wyposażone w sprzęt pracownie sitodruku i krawiecka, sala kinowa z pokazami filmów DKF, muzeum miejsca w podziemiach, czytelnia, klub matematyczny.
Zwiedzanie
Goyki 3 Art Inkubator mieści się w zabytkowej willi Jünckego przy ul. Jakuba Goyki 3 w Sopocie. Istnieje możliwość zwiedzania budynku z przewodnikiem:
- od środy do piątku w godzinach od 11.00 do 15.00 w sezonie jesiennym i zimowym (od 1 września do 30 kwietnia); 
- od wtorku do piątku w godzinach od 11.00 do 16.00 w sezonie letnim (od 1 maja do 31 sierpnia).
Link do biletów : https://widget.zarezerwuj.pl/direct/5d259c83-88c5-430a-a8ab-18ccb2160a0a
#ParknaGoyki
Willa otoczona jest zabytkowym Parkiem, z wieloma unikatowymi drzewami. W sezonie letnim organizowane są w Parku warsztaty ekologiczne, spacery przyrodnicze i historyczne, a także koncerty plenerowe.
Dojazd do instytucji
W pobliżu budynku, na ul. Jakuba Goyki, znajdują się płatne miejsca parkingowe.
Przy rondzie przed budynkiem znajduje się stojak na rowery, w odległości 100 metrów, przy budynku Goyki 1 jest wiata rowerowa. 
Ułatwienia komunikacyjne
W budynku znajduje się winda, do której można wejść/wjechać (brak progu) z poziomu parku. Winda nie dojeżdża tylko na wieżę widokową.

Zapraszamy na Goyki3 !