Granaria Gdańsk - Konsorcjum Immobel & Multibud

80-750 Gdańsk, Stągiewna 21/22 Mapka
503-722-080, 506-696-440
i...@granaria.pl pokaż
www.granaria.pl

Napisali o nas

O nas

Granaria to Apartamenty w samym sercu Gdańska na Wyspie Spichrzów. Wybudowane z dbałością o detale z wysokiej jakości materiałów. Elewacja pokryta płytami ceramicznymi, stolarka okienna aluminiowa, monitoring, ochrona, wideodomofon i wiele więcej, czeka na Państwa w tym jakże wyjątkowym, historycznym miejscu.
Zapraszamy do kontaktu z naszym biurem sprzedaży oraz do zapoznania się z naszą stroną internetową www.granaria.pl. Mieścimy się przy ul. Stągiewnej 21/22, 80-750 Gdańsk, jesteśmy również do Państwa dyspozycji pod numerami telefonu: 503 722 080, 506 696 440 oraz mail: el@granaria.pl, lr@granaria.pl.

INFORMACJA
Na podstawie art. 13 ust. 1 i ust. 2 ogólnego Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego
i Rady z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku
z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych (RODO) jesteśmy zobowiązani przekazać Pani/Panu następujące informacje dotyczące ochrony danych osobowych:
Administratorem danych osobowych jest Granaria Development Gdańsk Bis  Sp. z o.o.
z siedzibą przy ul. Puławska 39/30 w Warszawie (kod pocztowy; 02-508).
We wszystkich sprawach dotyczących przetwarzania danych osobowych oraz korzystania z praw związanych z ich przetwarzaniem, można kontaktować się telefonicznie
z Administratorem pod numerem +48 503 722 080, korespondencyjnie na adres mailowym info@granaria.pl lub pisemnie na adres: Granaria Development Gdańsk Bis, Sp. z o.o.
ul. Puławska 39/30, 02-508 Warszawa z dopiskiem „Dane osobowe” . Celem przetwarzania danych osobowych jest wykonanie umowy sprzedaży nieruchomości.  Podstawą prawną przetwarzania Pani/Pana danych osobowych jest art. 6 ust 1 pkt b  RODO (UE), który dopuszcza przetwarzanie danych jeśli jest ono niezbędne do wykonania umowy, której stroną jest osoba, której dane dotyczą lub do podjęcia działań na żądanie tej osoby przed zawarciem umowy.      Odbiorcami Pani/Pana danych osobowych będą wyłącznie podmioty uprawnione do uzyskania danych na podstawie przepisów prawa, podmioty przetwarzające dane na zlecenie Administratora wyłącznie w ściśle określonym celu oraz upoważnione osoby. Przekazane dane osobowe będą przechowywane do czasu przedawnienia roszczeń
z tytułu umowy oraz do momentu wygaśnięcia obowiązku przechowywania danych wynikających z przepisów prawa. Dane przetwarzane na potrzeby rachunkowości oraz ze względów podatkowych będę przechowywane przez 5 lat liczonych od końca roku kalendarzowego, w którym powstał obowiązek podatkowy. Przysługuje Pani/Panu prawo dostępu do treści danych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania a także prawo wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania.
W zakresie w jakim dane będę przetwarzane w celu zawarcia i realizacji umowy ma Pani/Pan także prawo przenoszenia danych osobowych. W przypadku uznania, że przetwarzanie danych jest niezgodne z RODO ma Pani/Pan prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego jakim jest Urząd Ochrony Danych Osobowych ul. Stawki 2 w Warszawie. Podanie danych osobowych jest dobrowolne i nie jest wymogiem prawnym lecz stanowi niezbędny warunek realizacji celu w jakim dane będą przekazane. Brak danych uniemożliwi zawarcie umowy na sprzedanie Pani/Panu wybranej nieruchomości.       

Zdjęcia

wyznacz trasę » przejdź do pełnej mapy »

Aktualne inwestycje

 • Granaria

  Granaria

  Gdańsk, ul.Chmielna  Mapka
  • Zabudowa: wielorodzinna, powierzchnia biurowa, handel i usługi, inwestycyjna
  • Sprzedaż: w trakcie
  • Realizacja: w budowie
Mieszkania Gdańsk Śródmieście
Mieszkania Gdańsk
Mieszkania do wynajęcia Gdańsk
Domy na sprzedaż Gdańsk