Granit SA

Granit

Wybierz numer

669-111-222
s...@granitsa.pl pokaż
Zamknięte - otwarte od 10:00 więcej
 

O nas

Granit SA to deweloper, który doświadczenie zdobywał jako firma budowana realizująca inwestycje dla trójmiejskich deweloperów. Teraz rusza na podbój Pomorza. Rynek firm deweloperskich w Polsce ewaluuje, i choć mogłoby się wydawać, że trudno będzie znaleźć miejsce na nowego gracza to Granit SA z nadzieją patrzy na takie miejscowości, jak Słupsk, Reda czy Kołobrzeg.

Chcemy tworzyć odpowiedzialne społecznie przestrzenie do zamieszkiwania, oferując standard znany z najlepszych inwestycji deweloperskich w Polsce, łączących wygodne miejsce do mieszkania z dostępem do zieleni, miejsc rekreacji oraz usług połączonych w taki sposób, aby całość dawała poczucie harmonii w życiu człowieka.

Wileńska Park

Osiedle Wileńska Park powstaje w śródmieściu Słupska. Zabudowa będzie uzupełnieniem pierzei ulicy Mickiewicza, Żeromskiego oraz Wileńskiej, a wnętrze stanie się spokojną enklawą w centrum tętniącego życiem miasta. Inwestycja przy ul. Wileńskiej oferuje 180 jasnych i przestronnych apartamentów oraz lokale usługowe. Ponadto od ul. Żeromskiego planowana jest strefa parkingów dla użytkowników lokali usługowych. Ostatnie piętro budynków mają zajmować luksusowe, dwupoziomowe apartamenty. Architekt zaplanował układ wewnętrznych dziedzińców, skwerów oraz przestrzeni rekreacyjnych zatopionych w zieleni i podzielonych kubaturami budynków. Taka organizacja przestrzeni miejskiej stanowić ma swoistą słoneczną i zieloną enklawę dla mieszkańców w centrum miasta.

Fale Bałtyku

W Kołobrzegu na ponad 5ha powstanie inwestycja dla osób ceniących aktywny tryb życia. Całość zaprojektowana jest w ten sposób, aby przyszli mieszkańcy mogli wypoczywać bez potrzeby opuszczania swojego osiedla. Wśród założeń projektowych znalazł się duży, zielony teren rekreacyjny z kortem tenisowym, parkiem linowym i dużym placem zabaw. Deweloper rozważa także budowę strefy relaksu dla mieszkańców zawierającą sauny, klub fitness oraz basen. Dodatkowym atutem lokalizacji są ścieżki rowerowe, które pozwolą w kilkanaście minut dojechać rowerem na samą plażę czy centrum miasta.

Niebieski Bursztyn

Reda niczym nadbałtycki Manhattan. Trzy wieże, każda po 18 kondygnacji, która pomieści 180 mieszkań, zlokalizowane wzdłuż ulicy Bosmańskiej zaoferują przyszłym mieszkańcom nie tylko wspaniałe widoki z okien, ale także punkt widokowy na dachu, z którego mieszkańcy będą mogli podziwiać panoramę Zatoki Gdańskiej i Półwyspu Helskiego. Inwestycja zlokalizowana jest obok Aquapark Reda. To jeden z największych tego typu obiektów w Polsce, a atrakcje basenowe są tu połączone z oceanarium.