Granit S.A.

Granit S.A.

Wybierz numer

669-111-222
s...@granitsa.pl pokaż
Zamknięte - otwarte od 9:00 więcej
  • Zdjęcie 1/4 - Granit S.A. Gdańsk 4
  • Zdjęcie 2/4 - Granit S.A. Gdańsk 3
  • Zdjęcie 3/4 - Granit S.A. Gdańsk 2
  • Zdjęcie 4/4 - Granit S.A. Gdańsk 1
 

Inwestycje

  • Jasieny Jasieny
    Inwestycje Gdańsk, Jasień
    • 43 do 96 m2

O nas

GRANIT S.A. to deweloper, który doświadczenie zdobywał jako firma budowlana, realizująca inwestycje dla trójmiejskich inwestorów. Naszym celem jest tworzenie społecznie odpowiedzialnych przestrzeni do zamieszkania. Chcemy dostarczać standardy znane z najlepszych inwestycji deweloperskich w Polsce, łącząc komfort życia, z dostępem do zielenirekreacji i usług. Nasze projekty zakładają stworzenie szerokiego wachlarza możliwości, które przyniosą korzyść mieszkańcom i wpiszą się w ich oczekiwania

JASIENY - Gdańsk

Jasieny to zespół kameralnych budynków mieszkalnych zlokalizowanych w dzielnicy Jasień, przy ulicy Stężyckiej 31 w Gdańsku. To wyjątkowe położenie staje się domem dla tych, którzy pragną balansu pomiędzy naturą, a życiem miejskim. 140 funkcjonalnych i przestronnych mieszkań zapewni ich właścicielom komfort codziennego funkcjonowania oraz szeroki dostęp do infrastruktury miejskiej.

Więcej na www.jasieny.pl 

WILEŃSKA PARK - Słupsk

Wileńska Park to dziewięć kamienic budowanych w samym centrum Słupska, przy ulicach Mickiewicza, Żeromskiego oraz Wileńskiej. 180 mieszkań, w tym dwupoziomowe apartamenty, dające wiele możliwości aranżacyjnych, 15 lokali usługowych oraz duża hala garażowa, stanowić będą idealne miejsce do życia w wysokim standardzie.

Więcej na www.wilenskapark.com

CHEŁMSKA GÓRA - Koszalin

Chełmska Góra to kompleks siedmiu budynków, położonych u zbiegu ulic Chałubińskiego i Leśnej. Inwestycja zlokalizowana jest u stóp największego, w całości zalesionego wzniesienia na Pomorzu Zachodnim, a jednocześnie kilka minut od centrum Koszalina. To wartość dodana, gwarantująca przyszłym gospodarzom harmonię pomiędzy kontaktem z naturą, a dostępem do miejskich udogodnień.

Więcej na www.chelmskagora.pl

FALE BAŁTYKU - Kołobrzeg

Fale Bałtyku to inwestycja usytuowana przy ulicach Kolumba oraz Świętego Wojciecha w Kołobrzegu. Osiedle składa się z 12 budynków, idealnie wkomponowanych w powstający, w ramach projektu park oraz szeroki zakres usług dostępnych dla jego mieszkańców. To miejsce, które zachwyci funkcjonalnością, rozległą zieloną przestrzenią oraz da poczucie bezpieczeństwa.

Więcej na www.falebaltyku.pl

GRANIT S.A - siedziba 

Al. Rzeczypospolitej 4D / 177, 80-369 Gdańsk
+48 669 111 222 / sprzedaz@granitsa.pl / www.granitsa.pl