Griz Poland Sp. z o.o. Sp.k.

Griz Poland

Wybierz numer

58 342-01-21 660-722-227
t...@griz.pl pokaż
 

O nas

Griz
jest firmą specjalistyczną oferującą swoim klientom kompleksową obsługę inwestycji w zakresie doboru, projektowania oraz wykonawstwa instalacji elektrycznych i teletechnicznych. Firma oferuje Państwu szeroki wachlarz usług specjalistycznych najwyższej jakości.

Skuteczność
zawdzięczamy niekonwencjonalnym metodom działania, szybkiemu dostosowywaniu do potrzeb klienta, a także doskonaleniu i podnoszeniu kwalifikacji zawodowych przez personel na wszystkich szczeblach struktury organizacyjnej przedsiębiorstwa. Przy doborze pracowników stosowane są bardzo wysokie kryteria, co pozwala na wyselekcjonowanie osób dysponujących odpowiednim przygotowaniem zawodowym, wiedzą, umiejętnościami i predyspozycjami do wykonywania zadań o najwyższym stopniu trudności, zachowując pełen profesjonalizm działania.

Zasięg
Griz jest firmą o zasięgu globalnym wykonującą zadania na ternie kraju oraz poza jego granicami.

Rozwój
Griz kieruję się zasadą zrównoważonego rozwoju i niedopuszczenia do przesycenia przedsiębiorstwa..Kierunkiem firmy jest realizacji zadań w sposób zapewniający wykonanie ich z sukcesem. Brak przesycenia firmy zleceniami przez co nie dopuszczenie do realizacji zadań przez przypadkowych pracowników lub podwykonawców jest priorytetem firmy zapewniającym wykonywanie usług na najwyższym poziomie.