Grupa Construction Sp. z o.o.

Grupa Construction

Wybierz numer

453-071-592 502-433-489 518-558-194 511-948-590
b...@grupaconstruction.pl pokaż
Zamknięte - otwarte od 7:00 więcej
  • Zdjęcie 1/12 - Grupa Construction Gdynia 4
  • Zdjęcie 2/12 - Grupa Construction Gdynia 3
  • Zdjęcie 3/12 - Grupa Construction Gdynia 2
  • Zdjęcie 4/12 - Grupa Construction Gdynia +9 1
 

O nas

BUDOWNICTWO OGÓLNE I PRZEMYSŁOWE NAJWYŻSZEJ JAKOŚCI.
Grupa Construction Sp. z o.o. to połączenie doświadczenia i nowoczesnego budownictwa. Zajmujemy się wykonawstwem projektów w zakresie budownictwa ogólnego, jak i budownictwa przemysłowego. Specjalizujemy się w kompleksowym wykonawstwie obiektów nietypowych oraz instalacji specjalistycznych.

Wyróżniamy się na rynku budowlanym, ponieważ skutecznie łączymy doświadczenie z nowoczesnym spojrzeniem na pracę. Nasz zespół tworzy: doświadczone Towarzystwo Inwestycyjne działające od 1991 roku na Pomorzu oraz nowoczesne przedsiębiorstwo Traco Transport & Construction założone w 2017 roku.
W roku 2021 postanowiliśmy połączyć się w jedną grupę prywatnych przedsiębiorców i działać pod wspólną nazwą Grupa Construction Sp. z o.o.

Od lat realizujemy projekty budowlane na Pomorzu
Przez lata mocno zaznaczyliśmy naszą  obecność na pomorskim rynku budowlanym. Działając jako osobne przedsiębiorstwa, jak i jako zjednoczona grupa realizowaliśmy przeróżne projekty budowlane. Budowaliśmy małe obiekty, które mają uniwersalne zastosowanie, jak i prowadziliśmy skomplikowane technicznie, a także prawnie budowy, które zostały ukończone z sukcesem.

Postawiliśmy nie jedną halę przemysłową, wykonaliśmy nie jeden obiekt o profilu specjalnym, jak i niezliczoną ilość hal magazynowych. Udostępniamy Państwu wgląd do zrealizowanych projektów, aby sami mogli Państwo ocenić nasz wkład w branżę budowlaną w okolicy.
Zaufanie, jakim nas Państwo darzą jest dla nas najważniejsze 

Naszym nadrzędnym celem jest zadowolenie naszych klientów. Cenimy sobie współpracę z Państwem. Stale udoskonalamy swoją pracę, aby cieszyć się Państwa zaufaniem i doskonałą opinią. Zrealizowane przez nas projekty i opinie naszych klientów z pewnością są doskonałą rekomendacją, którą możemy przedstawić.