Grupa PKF Consult

Grupa PKF Consult

Wybierz numer

58 321-73-31
p...@pkfpolska.pl pokaż
  • Zdjęcie 1/6 - Grupa PKF Consult Gdańsk 4
  • Zdjęcie 2/6 - Grupa PKF Consult Gdańsk 3
  • Zdjęcie 3/6 - Grupa PKF Consult Gdańsk 2
  • Zdjęcie 4/6 - Grupa PKF Consult Gdańsk +3 1
 

TV Filmy

PKF wspiera Polskie Startupy❗ 16

PKF wspiera Polskie Startupy❗

O nas

PKF to jedna z największych firm audytorsko – konsultingowych w Polsce i jedna z wiodących sieci audytorów i konsultantów na świecie.

Głównym celem naszych działań jest wspomaganie firm rynku gospodarczego poprzez dostarczanie profesjonalnej, dostosowanej do potrzeb indywidualnego Klienta informacji finansowej i zarządczej.
W ciągu blisko 30 lat  działalności na rynku polskim, odpowiadając na zapotrzebowanie przedsiębiorców, rozwinęliśmy dodatkowo:

- usługi outsourcingu strategicznego, w tym księgowości, kadr i płac, rachunkowości zarządczej i kontrolingu,
doradztwo prawnopodatkowe oraz
ofertę szkoleń biznesowych, w tym obligatoryjnych dla biegłych rewidentów.

Realizując nasze zadania dbamy o Państwa czas, wiarygodność, bezpieczeństwo, rozwój i kapitał, które są istotnymi składnikami sukcesu firmy. Optymalizujemy procesy zarządzania poprzez dostarczanie wniosków z analizy ryzyka procesów biznesowych.

Pomagamy rozwiązywać problemy biznesowe naszych Klientów. Pokazujemy, jak usprawnić działalność według najlepszych światowych wzorców, a także jak dostosować ją do wymogów prawnych, aby uzyskać przewagę konkurencyjną.
Należymy do PKF International - sieci firm audytorsko-konsultingowych o globalnym zasięgu, dzięki czemu możemy obsługiwać Klientów bez względu na miejsce, w  którym  działają. Międzynarodowe doświadczenie ekspertów oraz rozległa baza kontaktów z firmami członkowskimi z całego świata są wartością dodaną dla naszych Klientów.

W poszukiwaniu optymalnych rozwiązań odrzucamy utarte schematy. Szukamy właściwej drogi, skrojonej na miarę indywidualnych potrzeb naszych Partnerów Biznesowych.Nasze oddziały mieszczą się w największych miastach w Polsce tj.: w Warszawie, Łodzi, Gdańsku, Wrocławiu, Poznaniu, Opolu, Katowicach i Lublinie.
Zapraszamy do współpracy.

PKF jako pracodawca
Przede wszystkim jesteśmy firmą rodzinną. To, co cenimy najbardziej, to atmosfera i praca zespołowa.
Staramy się dbać nie tylko o samego pracownika, ale też o ich rodziny i najbliższych, m.in. dlatego organizujemy i dołączamy do wielu akcji charytatywnych, w tym też takich, które dotyczą naszych pracowników i ich otoczenia. Organizujemy wiele konkursów skierowanych do rodzin i ich najbliższych.
W naszym zespole mamy wielu młodych rodziców, cieszymy się z każdego małego członka zespołu PKF. Dla naszych pracowników nie jest zaskoczeniem, że po biurze biega mały człowiek. Dbamy o to, aby nasze mamy czuły się bezpiecznie w naszej firmie zarówno w okresie ciąży, jak i po nim – ułatwiając im powrót z „projektu mama” do życia zawodowego.

Nie zapominamy, aby nasze benefity służyły nie tylko finansom pracownika, ale także zdrowiu fizycznemu i psychicznemu.
Oczywiście zdajemy sobie sprawę, jak bardzo ważny jest rozwój naszych pracowników.
Naszym motto jest „Sukces tworzą ludzie, dlatego dbamy o Twój rozwój”.
To nie spółka dostarcza naszym Klientom wartości dodanej – to nasi pracownicy i zespół, poczynając od asystenta do eksperta. Dlatego tak ważna jest dla nas umiejętność pracy w zespole.
Regularnie organizujemy szkolenia dla naszych pracowników, zarówno szkolenia merytoryczne, jak i z umiejętności miękkich oraz informatycznych. Dofinansowujemy również specjalistyczne kursy oraz studia.
Cieszymy się i świętujemy Jubileusze naszych pracowników w PKF i umilamy je nagrodami.
Nie zapominamy też o rozwoju tak ważnych w dzisiejszych czasach umiejętności językowych.
Żyjemy w czasach wielu zmian i niepewności. Dlatego podchodzimy elastycznie do takich zagadnień jak praca zdalna i hybrydowa lub wybór formy zatrudnienia.
Dbamy, aby nasi pracownicy mieli jasno wyznaczone ścieżki rozwoju i wspomagamy ich, aby z naszą pomocą przechodzili przez kolejne ścieżki kariery.
Zawsze rzetelnie rozliczamy się z obowiązków związanych z rozliczeniem pracy w nadgodzinach i wszelkich finansowych kwestii związanych z wynagradzaniem oraz premiowaniem wysiłków naszych pracowników.
Żeby zacieśnić więzy zespołowe, regularnie organizujemy różnego rodzaju wyjazdy i spotkania integracyjne.
Więcej o naszych benefitach znajdziesz w zakładce:
https://www.pkfpolska.pl/co-oferujemy-4382
Ponadto PKF należy do sieci PKF International, która jest akredytowanym pracodawcą ACCA.