Grupa Zaczytani Sp. z o.o.

Grupa Zaczytani

Wybierz numer

58 716-78-59 660-850-200
w...@zaczytani.pl pokaż
Godziny otwarcia więcej
  • Zdjęcie 1/6 - Grupa Zaczytani Gdynia 4
  • Zdjęcie 2/6 - Grupa Zaczytani Gdynia 3
  • Zdjęcie 3/6 - Grupa Zaczytani Gdynia 2
  • Zdjęcie 4/6 - Grupa Zaczytani Gdynia +3 1
 

TV Filmy

6

10 lat Novae Res

O nas

Novae Res to świeża polska literatura.
https://zaczytani.pl/
Novae Res to największa dziełowa oficyna wydawnicza na Pomorzu, która dotychczas opublikowała ponad 2000 tytułów z zakresu beletrystyki i literatury popularnonaukowej. Aktywnie wspiera i promuje debiutantów.

W roku 2012 wydawnictwo za swoją działalność otrzymało wyróżnienie Kapituły Konkursu Mikroprzedsiębiorca Roku organizowanego przez Fundację Kronenberga i City Handlowy. W 2017 roku zostało nagrodzone statuetką lidera wśród opiniotwórczych wydawnictw książkowych w VI edycji konkursu „Polish Businesswomen Awards” magazynu „Businesswoman & Life“ oraz laureatem XX edycji konkursu WIKTORIA Znak Jakości Przedsiębiorców, w kategorii „działalność naukowa, edukacyjna i badawczo-rozwojowa”. Od 2018 firma jest uczestnikiem programu Rzetelna firma. Od 2019 roku jest członkiem Stowarzyszenia Autorów i Wydawców Copyright Polska.

Najczęściej zadawane pytania

Jak mogę wydać książkę?
Zgłoś się do nas! Prześlij fragment swojej książki lub cały tekst poprzez formularz: https://novaeres.pl/publikuj-w-novae-res/zgloszenie-dziela
Czy mogę zostać recenzentem?
Chętnie współpracujemy z blogerami, instagramerami i youtuberami, którzy recenzują nasze książki. Daj się poznać! Wypełnij formularz: https://novaeres.pl/kontakt/wspolpraca i zgłoś się od nas.