HES Gdynia Bulk Terminal Sp. z o.o

81-341 Gdynia, Węglowa 4 Mapka
58 627-43-18
G...@hesinternational.eu pokaż
www.hesinternational.eu/terminals/hes-gdynia-bulk-te...

Napisali o nas

O nas

HES Gdynia Bulk Terminal jest uniwersalnym terminalem w porcie Gdynia, świadczącym usługi przeładunku, składowania, big-bagowania oraz sortowania ładunków masowych występujących w obrocie portowo-morskim.

HES Gdynia Bulk Terminal należy do grupy HES International, jednego z największych niezależnych operatorów terminali w Europie w zakresie suchych i płynnych produktów masowych i jednocześnie jest jednym z największych terminali ładunków masowych w portach morskich w Polsce. Terminal obsługuje ładunki zbożowe, paszowe, węgiel, koks, minerały, kruszywa, jak również rudę, biomasę i nawozy masowe, świadcząc usługę przeładunku i składowania w magazynach i na placach otwartych. Terminal oferuje ponadto możliwość obsługi płynnych ładunków masowych, m.in. chemikaliów klas 3, 6, 8 i 9 wg kodu IMDG oraz produktów petrochemicznych.
HES Gdynia Bulk Terminal zaliczany jest do grona najbardziej innowacyjnych i dynamicznie rozwijających się terminali przeładunkowych w Polsce. Od wielu lat realizuje inwestycje, które nie tylko zwiększyły przepustowość terminalu, ale jednocześnie zmniejszyły jego oddziaływanie na otoczenie i środowisko.
Terminal posiada certyfikaty ISO 9001, ISO 45001, AEO, GMP+ oraz HACCP.

Zdjęcia

wyznacz trasę » przejdź do pełnej mapy »