HUBER SUHNER

HUBER SUHNER

Wybierz numer

48 501-144-465 501-144-465
m...@hubersuhner.com pokaż
  • Zdjęcie 1/5 - HUBER SUHNER Gdańsk 4
  • Zdjęcie 2/5 - HUBER SUHNER Gdańsk 3
  • Zdjęcie 3/5 - HUBER SUHNER Gdańsk 2
  • Zdjęcie 4/5 - HUBER SUHNER Gdańsk +2 1
 

O nas

Jesteśmy szwajcarską firmą produkcyjną o globalnym zasięgu. W Polsce Północnej mamy 2 fabryki - w Tczewie (siedziba główna) i w Swarożynie oraz 2 shared service'y (Gdańsk, Bydgoszcz). Pracuje tu blisko 850 osób.
Produkujemy i dostarczamy Klientom na całym świecie kable i systemy kablowe, konektory, anteny oraz inne elementy pasywne - w zakresie łączności elektrycznej i optycznej. Działamy w trzech obszarach: transportowym, telekomunikacyjnym i przemysłowym. Produkujemy w technologiach: wysokich i niskich częstotliwości oraz światłowodów.

I choć być może słyszysz o nas po raz pierwszy, to prawdopodobnie spotkałaś/eś się z nami w codziennym życiu. Nasze produkty są między innymi w samochodach elektrycznych, pociągach, autobusach, ciężarówkach, samolotach, metrze, satelitach, na przejazdach kolejowych  czy w sprzętach medycznych. Komponenty z HUBER+SUHNER stosują m.in. Volvo, Scania, Siemens, Nikola, Orange, Vodafone, Alstom, Bombardier.

Jesteśmy innowacyjni i kompetentni. Budujemy środowisko profesjonalistów, ale przede wszystkim ludzi, dla których praca wnosi do życia konkretną wartość i poczucie równowagi. Na codzień pracujmy w zespołach polskich i międzynarodowych. 

Nasz kultura organizacyjna opiera się na wartościach, które wspólnie zdefiniowaliśmy, i które przyświecają nam w codziennej pracy. Są to: zaufanie, troska, pasja, transparentność i odpowiedzialność. Dzięki nim określamy zasady współpracy oraz mówimy o naszych wzajemnych oczekiwaniach czy potrzebach. Robimy to po to, żebyśmy wszyscy czuli się dobrze w naszej organizacji i wspólnie pracowali na jej dalszy rozwój.