Hackerspace Trójmiasto

Hackerspace Trójmiasto

Wybierz numer

661-691-133
k...@hs3.pl pokaż
  • Zdjęcie 1/15 - Hackerspace Trójmiasto Gdańsk 4
  • Zdjęcie 2/15 - Hackerspace Trójmiasto Gdańsk 3
  • Zdjęcie 3/15 - Hackerspace Trójmiasto Gdańsk 2
  • Zdjęcie 4/15 - Hackerspace Trójmiasto Gdańsk +12 1
 

O nas

Szukasz miejsca gdzie rodzą się idee i zaczynają się zmiany? Jesteśmy tutaj! Hackerspace Trójmiasto to społeczność i platforma zmian dostępna dla każdego.
Hackerspace to przestrzeń

W podstawowej formie Hackerspace jest otwartą przestrzenią technologiczną zrzeszającą tych, którzy chcą tworzyć przyjazną społeczność by budować wspólne projekty, rozwijać się i dzielić się wiedzą.

Tworzymy przestrzeń, w której łączą się kultura, sztuka i technika. Organizujemy spotkania, warsztaty i hackathony. Rozwijamy projekty, uczymy się wspólnie i tworzymy miejsce w którym spotkasz osoby o podobnych zainteresowaniach. Razem jesteśmy w stanie zbudować kreatywne serce Trójmiasta!

Hackerspace to społeczność

Hackerspace Trójmiasto jest miejscem w którym chętnie wysłuchamy każdego. W ramach dyskusji, na bazie konsensusu, budujemy przestrzeń, w której i Ty możesz czuć się dobrze!
Oferujemy otwartą przestrzeń wymiany wiedzy. Inżynierowie, artyści, pisarze i sportowcy dzielą się swoimi doświadczeniami, a tak wybuchowy miks specjalności skutkuje projektami najróżniejszej maści. Od muzycznych Hackatonów, przez projektowanie stoperów na zawody, aż po wyzwania z Aerial Jogi.

Hackerspace to działanie

Staramy się pomagać osobom stawiającym pierwsze kroki w świecie nowych technologii, a także wspieramy ludzi w samoedukacji i rozwoju osobistym. Pokazujemy różne ścieżki i możliwości, uczymy jak zarządzać czasem i uczyć się skutecznie, a gdy tylko możemy realizujemy pro społeczne projekty.

Czy to żarty? Nie! Spójrz na listę wszystkich projektów i działań, które przeprowadziliśmy od 2016 roku: https://hs3.pl/wydarzenia

Hackerspace to zaufanie

Wiemy jak ważna jest przejrzystość. Nasz budżet jest prowadzony w sposób otwarty od początku naszego działania, więc każdy wie dokładnie, na co przeznaczane są jego pieniądze. Wgląd do budżetu jest zawsze dostępy pod adresem: https://hs3.pl/finanse