Hair-Shop

Hair-Shop

Wybierz numer

58 667-35-53
z...@hair-shop.pl pokaż
Zamknięte - otwarte od 7:30 więcej
  • Zdjęcie 1/15 - Hair-Shop Gdynia 4
  • Zdjęcie 2/15 - Hair-Shop Gdynia 3
  • Zdjęcie 3/15 - Hair-Shop Gdynia 2
  • Zdjęcie 4/15 - Hair-Shop Gdynia +12 1
 

TV Filmy

276

Hair-Shop

Artykuły o nas

O nas

Profesjonalne Kosmetyki do Włosów i Ciała & Sprzęt Fryzjerski
Hair-Shop to ogólnopolski dostawca profesjonalnych kosmetyków do włosów i ciała oraz sprzętu i akcesoriów fryzjerskich, działający na rynku od ponad 10lat. Wieloletnie doświadczenie w branży zaowocowało olbrzymią ilością starannie wyselekcjonowanych kosmetyków w najlepszych hurtowych cenach.

Hair-Shop to nowoczesna firma oferująca asortyment największych światowych firm z branży profesjonalnych kosmetyków i sprzętu fryzjerskiego. Wśród topowych marek należy wymienić: L’oreal, Kerastase, Wella, Alfaparf, Goldwell, Revlon, Biolage, Wella Sp, Londa, Moser, Jaguar, Fox, Wahl, Ghd itp.

Hair-Shop to firma o zasięgu ogólnopolskim zaopatrująca największe zakłady fryzjerskie oraz klientów indywidualnych chcących korzystać z profesjonalnych kosmetyków. To wszystko nie byłoby możliwe, gdyby nie wiele kanałów dystrybucji produktów. Sklepy stacjonarne, strona internetowa Hair-Shop.pl czy zamówienia telefoniczne to tylko kilka z możliwości skorzystania z naszej bogatej oferty produktowej.

Hair-Shop to również ludzie tworzący to miejsce i markę. Ciągły rozwój firmy, z wyznaczaniem sobie kolejnych celów nie byłby możliwy gdyby nie  zaangażowanie i staranność tych wszystkich ludzi. To młody, uśmiechnięty oraz dynamicznie rozwijający się zespół ludzi służący pomocą z zakresu branży fryzjerskiej. Dbałość ich wszystkich o każdy szczegół w całym procesie logistycznym sprawia, że towar dociera do Państwa kompletny, w możliwie najszybszy sposób.

Nie zastanawiaj się, i nawiąż współpracę z najlepszymi. Dając nam kredyt zaufania, wiemy że idziemy w dobrym kierunku. Skorzystaj z naszej oferty w wygodny sposób przez stronę internetową: www.hair-shop.pl lub odwiedź nas w jednym z punktów na terenie Trójmiasta.

Pozdrawiamy cały zespół Hair-Shop.