Hala W4 - Elektryków Food Market

a...@craneagency.pl pokaż
 • Zdjęcie 1/2 - Hala W4 - Elektryków Food Market Gdańsk 4
 • Zdjęcie 2/2 - Hala W4 - Elektryków Food Market Gdańsk 3
 

Imprezy

Artykuły o nas

 • Praktyczny przewodnik po stoczni: imprezownie, jedzenie, bary i sztuka
  Na terenach postoczniowych w Gdańsku w ostatnich latach powstały plenerowe i zadaszone miejsca rozrywkowe, lokale gastronomiczne, przestrzenie do spędzania wolnego czasu, pracy z laptopem, a nawet nawet kluby sportowe. Co obecnie działa "na stoczni" i jak to znaleźć? Poniżej nasz praktyczny przewodnik - zebraliśmy wszystko, co obecnie znajdziecie w tej lokalizacji i co sprzyja ciekawemu spędzaniu wolnego czasu. Sporo tego, prawda? Za 2 tygodnie pokażemy wam kolejne warte uwagi stoczniowe miejscówki.
  4 czerwca 2024 (57 opinii)
 • Młodzi w ten weekend bawią się na Elektryków. Otwarcie i nowe przestrzenie
  W okresie letnim to właśnie tu imprezy trwają często do białego rana i ściągają tłumy młodych ludzi. Ulica Elektryków wystartowała w piątek z nowym sezonem (wszystkie bilety się wyprzedały), a ciąg dalszy otwarcia odbędzie się w sobotę. Dało to namiastkę wakacji, mimo że pogoda nie rozpieszczała. Bramki otworzyły się o godz. 20 i już wtedy pojawiło się wiele osób. Jak bawili się uczestnicy?
  11 maja 2024 (90 opinii)
 • Spore zmiany w kulinarnym zagłębiu na Elektryków
  Była strefa gastronomiczna W4 Food Squat, będzie nowa kulinarna przestrzeń serwująca autorski street food. Na terenie dawnej hali Wydziału Elektrycznego, tuż obok Ulicy Elektryków, niebawem otworzy się Elektryków Food Market, czyli po prostu Hala W4. Będzie działać od czwartku do soboty w godz. 16-22 i w niedziele od południa do wieczora.
  7 maja 2024 (49 opinii)

O nas

W4 Food Squat to radykalny hub kulinarny na terenie dawnej hali Wydziału Elektrycznego. Stanowimy kolektyw mobilnych spotów gastronomicznych, współtworzony w sezonowej opcji stacjonarnej przez pasjonatów miejskiej kuchni z charakterem.