Hansa-Flex Sp. z o.o.

Hansa-Flex

Wybierz numer

58 580-00-28 605-117-210
p...@hansa-flex.com pokaż
Zamknięte - otwarte od 8:00 więcej
  • Zdjęcie 1/4 - Hansa-Flex Kowale 4
  • Zdjęcie 2/4 - Hansa-Flex Kowale 3
  • Zdjęcie 3/4 - Hansa-Flex Kowale 2
  • Zdjęcie 4/4 - Hansa-Flex Kowale 1
 

O nas

- Zakuwanie węży hydraulicznych
- Węże i złącza dla przemysłu
- Armatury do węży hydraulicznych
- Podzespoły hydrauliki siłowej
- Złącza hydrauliki siłowej
HANSA-FLEX swoją działalność rozpoczęła w 1962 roku w Niemczech - Bremen. Jest wiodącym dostawcą części zamiennych i producentem elementów połączeniowych hydrauliki siłowej oraz węży i złączy dla wszystkich gałęzi przemysłu. W 38 krajach na 5 kontynentach i z ponad 330 serwisami mobilnymi Flexxpress tworzymy sieć oddziałów, za pośrednictwem których nasi klienci uzyskują szybką pomoc i dostęp do wszechstronnych zasobów magazynowych. Każdy punkt sprzedaży wyposażony jest w magazyn z ponad 8 tys. pozycji różnego rodzaju produktów i zestawem maszyn do produkcji przewodów przemysłowych i hydrauliki siłowej. HANSA-FLEX z wykwalifikowanymi pracownikami zapewni Państwu natychmiastowe wykonanie zlecenia. Centralne magazyny firmy znajdują się w Niemczech i dysponują ponad 100 tys. pozycji artykułów.
W 1994 roku powstał w Polsce oddział firmy Hansa-Flex z centralą w Poznaniu. Sieć sprzedaży tworzą oddziały zlokalizowane na terenie całego kraju. Na potrzeby naszych kontrahentów systematycznie polepszamy jakość usług i wprowadzamy nowe technologie. Ponad 50-letnie doświadczenie na rynku światowym pozwoliło nam stać się liderem w naszej branży.

To co nas wyróżnia to:
-stabilna pozycja firmy na rynku ogólnoświatowym
-wysokiej jakości produkty potwierdzone certyfikatami
-kilkaset tysięcy zadowolonych klientów
-wszechstronność oferty
-fachowość i niezawodność
-szybka i łatwa obsługa klienta

HANSA-FLEX posiada wymagane dopuszczenia i certyfikaty zapewniające stałą kontrolę nad procesami wytwarzania produktów. Wdrożony system ISO 9001:2015 potwierdza nasze atuty: terminowość, niezawodność, wysoki standard usług i rozwiązania dostosowane do indywidualnych potrzeb. Serdecznie zapraszamy Państwa do korzystania z naszych usług oraz czekamy na pytania z Państwa strony.

Dołączając do naszej grupy klientów, uzyskacie Państwo produkty najwyższej jakości w konkurencyjnych cenach.