Havana Si taniec i fitness

81-521 Gdynia, al. Zwycięstwa 197
(Jesteśmy na poziomie - 1. Wjazd od Al. Zwycięstwa.) Mapka
735-973-252
z...@havanasi.pl pokaż
havanasi.pl
 
zgłoś do aktualizacji
Godziny otwarcia
pn-śr8:30 - 22:00
czw10:00 - 22:00
pt8:30 - 22:00
sob9:00 - 11:15
nd17:45 - 22:00
Dokładne godziny otwarcia znajdziesz w naszym grafiku.

Napisali o nas

  • W aktywny weekend kończymy z zimą
    W aktywny weekend kończymy z zimą 9 marca 2018 (6 opinii) Przed nami pierwszy od dawna aktywny weekend w Trójmieście z plusowymi temperaturami. Ci, których mrozy powstrzymywały przed wyjściem z domów, nie będą mieli już wymówki. A na...

O nas

Havana Si-czyli pasja, energia i radość z ruchu. Studio tańca i fitness z bogatą ofertą zajęć dla osób w każdym wieku.

Havana Si Taniec i Fitness to projekt, który tworzy dwójka młodych ludzi, pasjonatów i specjalistów w swoich dziedzinach. Kuba Soliwoda – ekspert salsy kubańskiej, jeden z czołowych instruktorów salsy kubańskiej w Polsce. Monika Tiałowska – instruktor fitness, pilates, bodyArt, kinezygerontoprofilaktyki, czyli specjalistka od pracy z ciałem.
Otwierając drzwi Havana Si widzisz, i czujesz zupełnie inny, cudownie "wyluzowany" świat, w którym prym wiedzie salsa kubańska przeplatana innymi rytmami. Tworzymy wyjątkowe miejsce, gdzie każdy będzie czuł się zrelaksowany i pełen energii, niczym po urlopie w słonecznej Havanie. Nie zamykamy się jednak na inne gatunki tańca i aktywności ruchowej! W grafiku znajdziesz zajęcia taneczne, fitness, dla dzieci i dla seniorów, solo i w parach.
Dzięki cudownej ekipie młodych i energicznych instruktorów poznacie tajniki wielu stylów, tanecznych, a nasze zajęcia fitness pozwolą Wam cieszyć się zdrowym i wysportowanym ciałem.
Nasze zajęcia to idealne połączenie profesjonalizmu, miłej atmosfery, dobrej zabawy i zaangażowania w to co robimy, tak, żeby Tobie miło wracało się na każde zajęcia.
Do dyspozycji naszych klientów mamy jedną przestronną salę, kameralną szatnię, toaletę oraz recepcję, gdzie możesz napić się pysznej kawki.
wyznacz trasę » przejdź do pełnej mapy »