Helios Alfa Centrum

znajduje się w Alfa Centrum
kasy: 58 767-99-99

Helios Alfa Centrum

Wybierz numer

58 767-99-88 58 767-99-99
g...@helios.pl pokaż
Otwarte do 22:00 więcej
 • Zdjęcie 1/15 - Helios Alfa Centrum Gdańsk 4
 • Zdjęcie 2/15 - Helios Alfa Centrum Gdańsk 3
 • Zdjęcie 3/15 - Helios Alfa Centrum Gdańsk 2
 • Zdjęcie 4/15 - Helios Alfa Centrum Gdańsk +12 1
 

TV Filmy

Helios Gdańsk
592

Helios Gdańsk

Imprezy

 • projekcje filmowe
  cze 24
  poniedziałek, g. 18:00
  Gdańsk, Helios Alfa Centrum
  bilety 29,90 zł
  przedsprzedaż 19,90-27,90 zł
  Kolacja pożegnalna
 • projekcje filmowe
  cze 27
  czwartek, g. 18:00
  Gdańsk, Helios Alfa Centrum
  bilety 12,90 zł
  Kultura Dostępna
 • impreza filmowa , projekcje filmowe
  cze 29-30
  sobota - niedziela, g. 10:15, 12:30
  Gdańsk, Helios Alfa Centrum
  bilety 29,90 zł
  przedsprzedaż 19,90-27,90 zł
  Gru i Minionki: Pod przykrywką

O nas

Kino Helios położone w malowniczej części Gdańska - Przymorze, przeszło metamorfozę. Poza nowoczesną aranżacją wnętrz, obiekt w Alfa Centrum zyskał także dodatkowe stanowiska kasowe, interaktywny kącik dziecięcy, nowoczesne nośniki multimedialne.


Fanów filmowych nowości zachwyci także najwyższej jakości sprzęt kinotechniczny. Całkowicie odnowione wnętrze – czerwona kolorystyka oraz dodatki w odcieniach czerni i szarości, sprawia, że gdański multipleks plasuje się w czołówce najładniejszych kin sieci Helios. W holu kina na widzów czekają nowe, wygodne kanapy i fotele (część z nich jest podświetlana), zachwycające „gwiezdne niebo”, które jest dodatkową dekoracją sufitu, a kryształowe żyrandole, podkreślają oryginalny klimat miejsca.

 

Oprócz elementów nowoczesnego designu w kinie pojawiły się także nowe nośniki multimedialne. Przy wejściu do sal uwagę przykuwa interaktywna ściana video, gdzie kinomani za pomocą gestów mogą zobaczyć samodzielnie wybrane zwiastuny filmowe. Dla swoich najmłodszych widzów, Helios przygotował kącik dziecięcy z podłogą reagującą na ruch oraz elektronicznym stolikiem z zestawem gier i aplikacji edukacyjnych. Dodatkowym elementem wyposażenia kina są monitory, które zastąpiły tradycyjne ramy do plakatów papierowych i reklam.

 

Ponadto na mieszkańców Trójmiasta czeka osiem przestronnych, klimatyzowanych sal z nowymi wykładzinami, obiciami foteli, klimatycznym oświetleniem, a także najwyższej jakości rozwiązaniami kinotechnicznymi, dzięki którym widzowie w komfortowych warunkach mogą cieszyć się niezapomnianymi doznaniami audiowizualnymi. 

 

Od teraz, poza barem kinowym, widzowie mogą zakupić bilety na największe hity polskiej i światowej kinematografii oraz seanse specjalne w nowopowstałych kasach biletowych. Do dyspozycji gości kina są również: Helios Café, gdzie w miłej atmosferze można wypić aromatyczną kawę oraz wybrać deser z szerokiej oferty ciast i słodkich przekąsek, automat z kawą Starbucks i bar kinowy pełen świeżego popcornu (słonego i karmelowego), napojów oraz słodyczy.

Aktualny cennik biletów dostępny tutaj >>