Hempel - Przemysł morski i lądowy

znajduje się w VIGO

Hempel

Wybierz numer

58 521-89-00 510-002-141
k...@hempel.com pokaż
Otwarte do 16:00 więcej
  • Zdjęcie 1/5 - Hempel Gdańsk 4
  • Zdjęcie 2/5 - Hempel Gdańsk 3
  • Zdjęcie 3/5 - Hempel Gdańsk 2
  • Zdjęcie 4/5 - Hempel Gdańsk +2 1
 

Artykuły o nas

O nas

Hempel jest znaczacym i szybko rozwijającym się dostawcą produktów malarskich oraz jednym z pierwszych producentów gotowych farb okrętowych. Oferujemy szeroką gamę produktów do zabezpieczeń przeciwkorozyjnych różnych materiałów konstrukcyjnych.
Firma Hempel została założona w Danii, w 1915 roku przez Jørgena Christiana (J.C.) Hempla.
W latach powojennych została przekształcona w fundację Hempel’s Group i jest obecnie największym na świecie samodzielnym dostawcą farb, reprezentowanym w ponad 80 krajach.
Zatrudniamy ok. 6 000 pracowników, w 27 fabrykach, ponad 150 magazynach, w 48 biurach sprzedaży i w 10 placówkach R&D.

Firma Hempel obecna jest w Polsce od 1994 roku. Główne biuro zlokalizowane jest w Gdańsku.  W roku 2010 otwarta została fabryka w Niepruszewie.

Co nas wyróżnia? Przede wszystkim ponad 100-letnia tradycja oparta na skandynawskim modelu zarządzania, charakteryzującym się zaufaniem wśród pracowników firmy i przyjaznymi relacjami interpersonalnymi. Wielokulturowość zespołów pozwala na rozwój umiejętności językowych oraz korzystanie ze zróżnicowanej, unikalnej wiedzy naszych pracowników.

Co oferujemy? Praca w firmie Hempel to pewne i stabilne zatrudnienie. Naszym pracownikom oferujemy szereg szkoleń, których tematyka ściśle powiązana jest ze specyfiką wykonywanej pracy.

Zachowanie właściwej równowagi pomiędzy życiem zawodowym a prywatnym, atrakcyjne wynagrodzenie oraz dodatkowe świadczenia, takie jak prywatna opieka medyczna, możliwości stałego rozwoju zawodowego oraz osobistego to tylko niektóre korzyści, które oferujemy pracownikom zatrudnionym w firmie Hempel.