Hotel Almond Business & SPA

adres
80-747 Gdańsk, Toruńska 12

Hotel Almond Business & SPA obiekty w tej lokalizacji (2) »

telefon
58 351-90-00
e-mail
k...@hotelalmond.pl pokaż
www
www.hotelalmond.pl
Godziny otwarcia
codzienniecałą dobę

Promocje

Romantyczne chwile w SPA w super cenie!

kategoria Uroda
Hotel Almond Business & SPA
Do końca promocji:
więcej informacji»

Napisali o nas

O nas

Czterogwiazdkowy hotel Almond znajduje się w centrum, a jednocześnie na przytulnym uboczu w kameralnej atmosferze nabrzeża Motławy i zieleni drzew. Almond to historia w nowoczesnym wydaniu, powstał w miejscu dawnej fabryce kakao i marcepanu.

Czterogwiazdkowy Hotel Almond w Gdańsku stanowi wyjątkowe miejsce dla współczesnego człowieka, który oprócz pracy potrzebuje również odprężenia i chwili dla siebie. W tym budynku tradycja i historia harmonijnie łączy się z komfortem i nowoczesnością. Oprócz wygodnych, przytulnych pokoi, strefy SPA i restauracji, w hotelu tym goście skorzystać mogą z bogatej oferty biznesowej. W obiekcie znajduje się 7 nowoczesnych sal konferencyjnych, 4 z nich można ze sobą połączyć, dając większą przestrzeń do zorganizowania eventów biznesowych o różnorodnym charakterze.  

Hotel posiada szeroką ofertę noclegową. Do dyspozycji gości są pokoje ECONOMY, CLASSIC, STANDARD, SUPERIOR, TOP FLOOR, JUNIOR SUITE i APARTAMENTY.

W Hotelu Almond znajduje się Restauracja Magiel, która mieści się na dwóch poziomach - na tętniącym życiem parterze z centralnie umiejscowioną kuchnią i na kameralnym piętrze oraz całoroczny taras. Jedzenie powstaje ze świeżych i sezonowych składników. Wiele produktów pochodzi prosto od lokalnych wytwórców. 

W pobliżu hotelu znajduje się największe w Gdańsku centrum handlowe oraz Muzeum Narodowe. 

 

Zdjęcia

wyznacz trasę » przejdź do pełnej mapy »