Hotel Almond Business & SPA

Hotel Almond Business & SPA

Wybierz numer

58 351-90-00
k...@hotelalmond.pl pokaż
Otwarte całą dobę więcej
  • Zdjęcie 1/30 - Hotel Almond Business & SPA Gdańsk 4
  • Zdjęcie 2/30 - Hotel Almond Business & SPA Gdańsk 3
  • Zdjęcie 3/30 - Hotel Almond Business & SPA Gdańsk 2
  • Zdjęcie 4/30 - Hotel Almond Business & SPA Gdańsk +27 1
 

W tym obiekcie znajdują się:

O nas

Czterogwiazdkowy hotel Almond znajduje się w centrum, a jednocześnie na przytulnym uboczu w kameralnej atmosferze nabrzeża Motławy i zieleni drzew. Almond to historia w nowoczesnym wydaniu, powstał w miejscu dawnej fabryce kakao i marcepanu.

Czterogwiazdkowy Hotel Almond w Gdańsku stanowi wyjątkowe miejsce dla współczesnego człowieka, który oprócz pracy potrzebuje również odprężenia i chwili dla siebie. W tym budynku tradycja i historia harmonijnie łączy się z komfortem i nowoczesnością. Oprócz wygodnych, przytulnych pokoi, strefy SPA i restauracji, w hotelu tym goście skorzystać mogą z bogatej oferty biznesowej. W obiekcie znajduje się 7 nowoczesnych sal konferencyjnych, 4 z nich można ze sobą połączyć, dając większą przestrzeń do zorganizowania eventów biznesowych o różnorodnym charakterze.  

Hotel posiada szeroką ofertę noclegową. Do dyspozycji gości są pokoje ECONOMY, CLASSIC, STANDARD, SUPERIOR, TOP FLOOR, JUNIOR SUITE i APARTAMENTY.

W Hotelu Almond znajduje się Restauracja Magiel, która mieści się na dwóch poziomach - na tętniącym życiem parterze z centralnie umiejscowioną kuchnią i na kameralnym piętrze oraz całoroczny taras. Jedzenie powstaje ze świeżych i sezonowych składników. Wiele produktów pochodzi prosto od lokalnych wytwórców. 

SPA w Hotelu Almond to miejsce, gdzie każdy spragniony wytchnienia i relaksu odnajdzie spokój i równowagę. Do dyspozycji mamy pięć doskonale wyposażonych gabinetów (w tym jeden podwójny), w których oferujemy cały wachlarz masaży, zabiegów pielęgnacyjnych ciała oraz twarzy, wykonywanych na kosmetykach międzynarodowych marek. Oprócz bogatej strefy SPA, Goście mają również do swojej dyspozycji basen z biczami wodnymi, jacuzzi, saunę suchą  oraz łaźnię parową, w której unosi się zapach aromatycznych olejków. Tutaj mogą zregenerować siły, zniwelować stres i poprawić nastrój, my natomiast dołożymy wszelkich starań, by ten cel osiągnąć.

W pobliżu hotelu znajduje się największe w Gdańsku centrum handlowe oraz Muzeum Narodowe.