Hotel Błękitny Żagiel Resort Nadmorskie Hotele Sp. z.o.o.

Hotel Błękitny Żagiel

Wybierz numer

728-558-729
r...@blekitnyzagiel.pl pokaż
Otwarte całą dobę więcej
  • Zdjęcie 1/23 - Hotel Błękitny Żagiel Gdynia 4
  • Zdjęcie 2/23 - Hotel Błękitny Żagiel Gdynia 3
  • Zdjęcie 3/23 - Hotel Błękitny Żagiel Gdynia 2
  • Zdjęcie 4/23 - Hotel Błękitny Żagiel Gdynia +20 1
 

Artykuły o nas

O nas

Hotel położony w odległości 150 m od plaży w Gdyni, 400 m od Skweru Kościuszki i gdyńskiej Mariny, tuż przy muzeum Marynarki Wojennej. W najbliższej okolicy znajduje się Teatr Muzyczny oraz ulica Świętojańska - główna ulica handlowa w Gdyni.
Szukasz miejsca idealnego na wesele, studniówkę, chrzciny, kolację rodzinną? Szukasz pięknych widoków, urokliwej restauracji, pysznego jedzenia, profesjonalnej obsługi swojej uroczystości?
Hotel Błękitny Żagiel wraz z Restauracją Belona stworzył miejsce specjalnie dla Państwa potrzeb. 

Hotel posiada 24 pokoje z widokiem na Zatokę Gdańską lub uroczą Kamienną Górę, urządzone nowocześnie w stylu marynistycznym, który doskonale oddaje bliskość morza i nadmorski charakter miasta. Jasne i przestronne wnętrza pokoi doskonale współgrają ze stylistyką całego obiektu. 
W hotelowej restauracji króluje ryba Belona - najciekawsza wśród ryb Bałtyku. Oprócz niej goście mogą skosztować wybornie przyrządzonego łososia, zupy z pancerzy krewetek oraz innych specjałów kuchni śródziemnomorskiej. 
Hotel dysponuje także zapleczem konferencyjnym - to jest salą mieszczącą do 120 osób wyposażoną w sprzęt niezbędny do przeprowadzenia szkoleń czy konferencji (flipchart, rzutnik, ekran, wifi, papeteria).