Hotel Haffner

Hotel Haffner

Wybierz numer

58 550-99-99
s...@haffnerhotel.com pokaż
Otwarte całą dobę więcej
  • Zdjęcie 1/24 - Hotel Haffner Sopot 4
  • Zdjęcie 2/24 - Hotel Haffner Sopot 3
  • Zdjęcie 3/24 - Hotel Haffner Sopot 2
  • Zdjęcie 4/24 - Hotel Haffner Sopot +21 1
 

Imprezy

W tym obiekcie znajdują się:

O nas

Usytuowany nieopodal plaży, w niewielkiej odległości od centrum Sopotu, pięciogwiazdkowy Hotel Haffner, jest nowoczesnym obiektem, łączącym zaawansowane rozwiązania technologiczne z tradycją i klasycznym urokiem uzdrowiska.
Sopot to jeden z najmodniejszych kurortów.
Sławę zawdzięcza Jeanowi-Jacques’owi Haffnerowi, lekarzowi napoleońskiemu,
który dawną wioskę rybacką przekształcił w wyjątkowe miejsce.

Dziś o ceniących wysoką jakość usług gości dba usytuowany w samym sercu Sopotu Hotel Haffner. Goście mogą tu zamieszkać w luksusowych, klimatyzowanych wnętrzach, skorzystać z oferty SPA & Wellness, skosztować potraw jednego z najlepszych szefów kuchni w Polsce i cieszyć się nadmorskim klimatem. Hotel oferuje również luksusową strefę relaksu na plaży, a dla gości biznesowych – bogato wyposażone sale konferencyjne oraz strefę Vip Louge.

Konferencje & Eventy
Duże kongresy, małe konferencje, imprezy integracyjne i bankiety w luksusowych wnętrzach, warsztaty szkoleniowe – Hotel Haffner oferuje doskonale wyposażone centrum konferencyjno- -biznesowe z 8 klimatyzowanymi salami. Latem do dyspozycji gości jest plaża hotelowa z beach barem – doskonałe miejsce do organizacji eventów firmowych oraz spotkań biznesowych.

Vip Lounge
Vip Lounge to ekskluzywna strefa spotkań i wypoczynku dla wymagających. Utrzymane w stylu klasycznej elegancji biznesowej miejsce zostało zaprojektowane i wykonane z dbałością o każdy szczegół. Jest to przestrzeń przyjazna pracy i spotkaniom biznesowym. Wydzielona strefa z jej kameralną atmosferą sprzyja prowadzeniu rozmów i budowaniu relacji.
 
Kulinarna
Hotel Haffner słynie z doskonałej kuchni. Co roku hotelowa restauracja plasuje się w gronie najlepszych lokali na kulinarnej mapie Polski. Nowoczesny Haffner Bar to niepowtarzalny klimat w którym skosztować można wyrobów hotelowej cukierni.
Kontakt
tel. 58 550 99 99
sopot@haffnerhotel.com