Novotel Gdańsk Marina

80-342 Gdańsk, Jelitkowska 20 Mapka

Hotel Novotel obiekty w tej lokalizacji (1) »

58 558-91-00  fax:  58 553-04-60
H...@accor.com pokaż
all.accor.com/hotel/3375/index.pl.shtml?dateIn=&...
/NovotelGdanskMarina
/novotelgdanskmarina

Napisali o nas

O nas

Hotel Novotel Gdańsk Marina jest zlokalizowany niemal w centrum Trójmiasta, na granicy Gdańska i Sopotu, tuż przy plaży w dzielnicy Gdańsk-Jelitkowo. Od sopockiego kurortu dzieli go dystans jedynie 2 km.

Hotel Novotel Gdańsk Marina jest zlokalizowany niemal w centrum Trójmiasta, na granicy Gdańska i Sopotu, tuż przy plaży w dzielnicy Gdańsk-Jelitkowo. Od sopockiego kurortu dzieli go dystans jedynie 2 km. Hotel jest otoczony rozległym ogrodem, z kortami tenisowymi, boiskiem do siatkówki plażowej oraz placem zabaw dla najmłodszych gości. Ta zielona przestrzeń poza wytchnieniem i relaksem daje szereg możliwości organizacji imprez plenerowych, pikników rodzinnych, czy rozgrywek sportowych. Sezonowo działa restauracja w ogrodzie - Fish Grill Bar 78 serwująca wyborną rybę wędzoną na ciepło. Hotelowa Strefa Rekreacji Marina Wellness Center z krytym basenem, saunami: suchą, parową i na podczerwień zaprasza także do siłowni i strefy cardio oraz na ciekawe zajęcia fitness i do gabinetów zabiegowych. Hotel jest dobrze skomunikowany zarówno z Sopotem i Gdynią, jak i Gdańskiem. Odległość od lotniska to jedynie 17 km, odległość od pobliskiego centrum biurowego Olivia Business Centre, to jedynie niespełna 5 km. Baza noclegowa obiektu to194 komfortowe pokoje - w tym 4 apartamenty i 24 pokoje z bezpośrednim widokiem na morze.
5 profesjonalnie wyposażonych sal konferencyjno - wielofunkcyjnych pozwala na zorganizowanie udanego spotkania, szkolenia, czy konferencji. Restauracja hotelowa Fish & Gin oferuje smaczne dania a'la carte i doskonałe koktajle na bazie ginu. Unikatowa lokalizacja i pozostałe atuty obiektu pozwalają na efektywne łączenie zawodowej aktywności z wypoczynkiem. Za względu na swoje położenie, infrastrukturę i szereg udogodnień dla dzieci jesteśmy także doskonałym wyborem na pobyt rodzinny. Novotel Gdańsk Marina serdecznie zaprasza.

Zdjęcia

wyznacz trasę » przejdź do pełnej mapy »