Novotel Gdańsk Marina

Novotel Gdańsk Marina

Wybierz numer

58 558-91-00 696-767-716
H...@accor.com pokaż
Otwarte całą dobę więcej
 • Zdjęcie 1/23 - Novotel Gdańsk Marina Gdańsk 4
 • Zdjęcie 2/23 - Novotel Gdańsk Marina Gdańsk 3
 • Zdjęcie 3/23 - Novotel Gdańsk Marina Gdańsk 2
 • Zdjęcie 4/23 - Novotel Gdańsk Marina Gdańsk +20 1
 

TV Filmy

1

Novotel Gdańsk Marina

Imprezy

Artykuły o nas

 • Euro 2024: gdzie oglądać mecze w Trójmieście?
  Czas na prawdziwie emocjonujące rozgrywki sportowe, czyli Euro 2024. Od meczu otwarcia, aż po sam finał, czyli od 14 czerwca do 14 lipca, wiele trójmiejskich pubów i restauracji będzie transmitować sportowe spotkania na wielkich ekranach. Gdzie w Gdańsku, Sopocie i Gdyni będzie można razem z innymi emocjonować się tym ważnym piłkarskim wydarzeniem? Przygotowaliśmy przydatną ściągę.
  13 czerwca 2024 (48 opinii)
 • "Po tej studniówce nie czeka nas już żaden egzamin". Zatańczyli poloneza po 20 latach
  Takie wieczory nie zdarzają się zbyt często. 20 lat po swoim balu maturalnym absolwenci VIII Liceum Ogólnokształcącego w Gdańsku postanowili zorganizować jeszcze jedną studniówkę. Na to niezwykłe wydarzenie w hotelu Novotel przybyło aż 105 osób, w tym nauczyciele z dawnych lat. Nie zabrakło uroczyście odtańczonego poloneza i mnóstwa wspomnień.
  17 marca 2024 (67 opinii)
 • Wielkie obciążenia rugbistów Ogniwa Sopot. Organizmy zaczynają się buntować
  Rugbiści Ogniwa Sopot, którzy są reprezentantami Polski, grają tydzień po tygodniu od 3 lutego. I koniec tego maratonu wcale nie jest bliski. Pierwszy wolny weekend dla nich jest planowany dopiero 16-17 kwietnia. Do tego czasu powinni rozegrać po pięć meczów międzypaństwowych i ligowych, gdy zazwyczaj po trzech spotkaniach następowała dwutygodniowa przerwa. Organizmy zaczynają się buntować. Kontuzja dopadła m.in. kapitana Piotra Zeszutka, który w niedzielę w samo południe nie wystąpi w Siedlcach, ale w poniedziałek powinien zacząć zgrupowanie z drużyną narodową.
  10 marca 2023 (18 opinii)

O nas

Novotel Gdańsk Marina to trzygwiazdkowy hotel położony tuż nad brzegiem Zatoki Gdańskiej. Jako Hotel z wieloletnim doświadczeniem stawiamy przede wszystkim na jakość oferowanych usług, zapewniając kompleksową obsługę. Jednocześnie jest to miejsce niezwykle funkcjonalne, w którym osoby podróżujące służbowo, uczestnicy konferencji czy turyści znajdą wszystko czego potrzebują. Przejazd do centrum Gdańska i poznanie jego licznych atrakcji i zabytków, to jedynie maksymalnie półgodzinna trasa. Podobna odległość dzieli hotel od gdańskiego portu lotniczego im. Lecha Wałęsy.

Novotel Gdańsk Marina w pigułce:
- 194 pokoje z widokiem na morze
- Restauracja Fish & Gin
- 5 klimatycznych sal konferencyjnych
- Restauracja Klif, idealna przestrzeń do organizacji bankietów
- Basen kryty oraz kompleks saun
- Centrum fitness z siłownią
- Kort tenisowy i boisko do siatkówki plażowej
- Fish Grill Bar 78, znajdujący się tuż przy wyjściu na plażę
- Teren zielony na organizację ogniska oraz grilla
- Parking

Spotkajmy się nad morzem!