Hotel Oliwski

80-332 Gdańsk, Piastowska 1 Mapka
58 761-66-66
r...@oliwski.pl pokaż
www.hoteloliwski.pl
Godziny otwarcia
codzienniecałą dobę

O nas

Hotel*** Oliwski to świetny wybór dla osób szukających noclegu w miejscu, które pozwala w szybki i łatwy sposób dotrzeć do najważniejszych punktów w Trójmieście, w tym do wielu centrów handlowych, aren sportowych, oraz lotniska i dworca PKP.

Hotel Oliwski ***
Na szczególną uwagę zasługuje lokalizacja Hotelu. Położenie przy głównej trasie łączącej Gdańsk, Sopot i Gdynię przekłada się na niewielką odległość do centrów handlowych i biznesowych, terenów targowych, Hali Ergo Arena, dworca PKP, a także zabytkowej Oliwy i tętniącego życiem Sopotu.
Hotel***Oliwski to urządzony i wyposażony według wysokich standardów. Posiada on 53 klimatyzowane pokoje, w skład których wchodzą : duża łazienka, telewizor z programami sieci kablowej oraz funkcjonalne umeblowanie.
W hotelu znajduje się: sala konferencyjna, podziemny parking, winda oraz lobby bar. Cały obiekt wraz z pokojami jest w zasięgu bezprzewodowego Internetu.
Gastronomia Hotelu***Oliwski to serwowane w formie bogatego bufetu śniadania, a także lobby-bar, gdzie przy wyśmienitej kawie można spotkać się ze znajomymi czy też kontrahentami.
Odległości : Olivia Business Center - 1 km, Ergo Arena - 2,5 km, Sopot - 1 km, Uniwersytet Gdański - 1,5 km, Galeria Bałtycka - 3 km.

Hotel Oliwski
80-332 Gdańsk, ul. Piastowska 1
Tel. + 48 58 761 66 10
recepcja@oliwski.pl
www.hoteloliwski.pl
www.facebook.com/HotelOliwskiGdansk

Zdjęcia

wyznacz trasę » przejdź do pełnej mapy »

Wideo