Hotel Oliwski

Hotel Oliwski

Wybierz numer

58 761-66-66
r...@oliwski.pl pokaż
Otwarte całą dobę więcej
  • Zdjęcie 1/29 - Hotel Oliwski Gdańsk 4
  • Zdjęcie 2/29 - Hotel Oliwski Gdańsk 3
  • Zdjęcie 3/29 - Hotel Oliwski Gdańsk 2
  • Zdjęcie 4/29 - Hotel Oliwski Gdańsk +26 1
 

TV Filmy

37

Hotel Oliwski*** w Gdańsku

Artykuły o nas

O nas

Hotel*** Oliwski to świetny wybór dla osób szukających noclegu w miejscu, które pozwala w szybki i łatwy sposób dotrzeć do najważniejszych punktów w Trójmieście, w tym do wielu centrów handlowych, aren sportowych, oraz lotniska i dworca PKP.
Hotel Oliwski ***
Na szczególną uwagę zasługuje lokalizacja Hotelu. Położenie przy głównej trasie łączącej Gdańsk, Sopot i Gdynię przekłada się na niewielką odległość do centrów handlowych i biznesowych, terenów targowych, Hali Ergo Arena, dworca PKP, a także zabytkowej Oliwy i tętniącego życiem Sopotu.

Obiekt został wybudowany w 2007 roku i gruntownie wyremontowany w roku 2019. Całkowitej wymianie poddane zostało wyposażenie pokoi, co sprawiło, że nabrały one nowoczesnego wyglądu oraz większej funkcjonalności.

Hotel***Oliwski to urządzony i wyposażony według wysokich standardów. Posiada on 53 klimatyzowane pokoje, w skład których wchodzą: duża łazienka, telewizor z programami sieci kablowej oraz funkcjonalne umeblowanie.

W hotelu znajduje się: sala konferencyjna, gabinet masażu, podziemny parking, winda oraz lobby bar. Cały obiekt wraz z pokojami jest w zasięgu bezprzewodowego Internetu.

Gastronomia Hotelu***Oliwski to serwowane w formie bogatego bufetu śniadania, a także lobby-bar, gdzie przy wyśmienitej kawie można spotkać się ze znajomymi czy też kontrahentami.

Odległości: Olivia Business Center - 1 km, Ergo Arena - 2,5 km, Sopot - 1 km, Uniwersytet Gdański - 1,5 km, Galeria Bałtycka - 3 km.

Hotel Oliwski
80-332 Gdańsk, ul. Piastowska 1
Tel. + 48 58 761 66 10
recepcja@oliwski.pl
www.hoteloliwski.pl
www.facebook.com/HotelOliwskiGdansk
https://www.instagram.com/hoteloliwski/