Hotel Różany Gaj

Hotel Różany Gaj

Wybierz numer

58 719-55-55
r...@rozanygaj.pl pokaż
Otwarte do 22:00 więcej
  • Zdjęcie 1/20 - Hotel Różany Gaj Gdynia 4
  • Zdjęcie 2/20 - Hotel Różany Gaj Gdynia 3
  • Zdjęcie 3/20 - Hotel Różany Gaj Gdynia 2
  • Zdjęcie 4/20 - Hotel Różany Gaj Gdynia +17 1
 

O nas

Lokalizacja w najbardziej prestiżowej części miasta, na Kamiennej Górze, 200m od morza w pobliżu ścisłego centrum. Oferuje 39 pokoi, restaurację, salę konferencyjną i bankietową, strefę relaksu (basen, sauna, jacuzzi) oraz bar z tarasem widokowym.
Hotel Różany Gaj otacza bogata roślinność oraz luksusowe, nadmorskie wille. Swój butikowy charakter obiekt zawdzięcza precyzyjnie zaaranżowanym wnętrzom, które łącząc w sobie jasne odcienie beżu, ciepły brąz oraz czystą biel, stworzyły nowoczesny, a zarazem elegancki design.
Z części pokoi oraz tarasu widokowego rozciągają się niepowtarzalne widoki na Zatokę Gdańską, które docenią nie tylko osoby odwiedzające Gdynię, ale również mieszkańcy Trójmiasta.
Dla komfortu Gości odwiedzających Gdynię i nasz hotel przygotowaliśmy szereg udogodnień, w tym restaurację oraz bar z tarasem widokowym, salę konferencyjną i bankietową, strefę relaksu z basenem rekreacyjnym, saunami oraz jacuzzi, ogród z placem zabaw dla dzieci, darmowy parking naziemny oraz wi-fi na terenie całego hotelu.
Wybierasz się do Gdyni? Odwiedź Hotel Różany Gaj. Gwarantujemy standard, którego inne hotele mogą nam pozazdrościć..."