Hotel Testa

adres
81-772 Sopot, Jana Kilińskiego 11A
telefon
58 717-68-50, 722-221-216
e-mail
i...@hoteltesta.pl pokaż
www
www.hoteltesta.pl
Godziny otwarcia
codzienniecałą dobę

Napisali o nas

O nas

Hotel Testa w Sopocie jest nowoczesnym obiektem, zlokalizowanym 55m od plaży. W czterokondygnacyjnym budynku mieści się restauracja Słona Woda, lobby bar, strefę Wellness, bibliotekę lub salę konferencyjną dla około 40 osób oraz bawialnię dla dzieci.

Hotel Testa 5 * z Restauracją Słona Woda jest położony w doskonałej lokalizacji, bo zaledwie 55 m od piaszczystej plaży w Sopocie. Obiekt otoczony jest naturalną, nadmorską zielenią  i hotelowym ogrodem. Hotel Testa mieści się w spokojnej, południowej  części sopockiego uzdrowiska. Budynek znajduje się na ogrodzonym i zamkniętym terenie. W odległości około 10 minut spacerem znajduje się słynne Molo, ulica Monte Cassino z barami i restauracjami, a bezpośrednio przy hotelu mieści się nadmorska ścieżka rowerowa i deptak.
Dogodny i szybki dojazd do hotelu zapewniają trójmiejskie porty komunikacyjne: Port lotniczy Gdańsk (17,6 km), Dworzec Sopot (1,9 km) i port promowy Gdynia (15 km).

Do dyspozycji Gości oddajemy komfortowe pokoje i apartamenty rodzinne. Wszystkie pokoje są klimatyzowane i wyposażone w Smart TV, 2 telefony,  lodówkę z minibarem, zestaw powitalny, Wi-Fi oraz wygodną łazienkę z prysznicem. W ramach pobytu dostęp do strefy SPA & Wellness (jacuzzi, sauna sucha, sauna parowa, strefa relaksu oraz sali fitness) jest  bezpłatny i nielimitowany. Do dyspozycji Gości jest ponadto bawialnia dla dzieci, sala biblioteczna, winda, ogród, sprzęt sportowy i plażowy oraz monitorowany parking.

Strefa SPA składa się z sauny parowej, sauny suchej, wanny jacuzzi oraz miejsca relaksu. Do dyspozycji Gości w strefie Wellness jest szatnia damska i męska, prysznice i woda mineralna, a dostęp do SPA jest wliczony w cenę pobytu w hotelu.

Hotel Testa udostępnia swoim gościom kameralną siłownię z widokiem na ogród, wyposażoną w podstawowy sprzęt do treningu siłowego i cardio. Siłownia mieści się na 1 piętrze hotelu i jest częścią hotelowej strefy wellness.

Hotel Testa zaaranżował uniwersalną, nowoczesną przestrzeń konferencyjną w unikatowej lokalizacji 55m od sopockiej plaży
Sala konferencyjna o powierzchni 49m2 mieści się na 1 piętrze hotelu i wyposażona jest w podstawowy sprzęt niezbędny do organizacji spotkań. Sala jest klimatyzowana, ma dostęp do światła naturalnego oraz wind. W komfortowy sposób pomieści do 49 osób w ustawieniu teatralnym.

Zdjęcia

wyznacz trasę » przejdź do pełnej mapy »