Hurtownia Książek i Dewocjonaliów Św.Paweł

80-339 Gdańsk, Bitwy Oliwskiej 33A Mapka
58 554-85-26, 690-038-811
s...@hurtpawel.pl pokaż
www.hurtpawel.pl
Godziny otwarcia
pn-pt8:30 - 17:00
sob9:00 - 14:00

Napisali o nas

O nas

Oferujemy szeroki zakres asortymentu w 2-kondygnacyjnym sklepie w atrakcyjnych cenach, m.in: do Chrztu i Komunii Św, świece, różańce, dewocjonalia, ikony, figury, srebro, książki religijne, szaty liturgiczne, artykuły wyposażenia kościoła.

      Jesteśmy sklepem z ponad 20-letnią tradycją. Pomimo nazwy "Hurtownia" sprzedajemy asortyment także detalicznie.
      Realizujemy zamówienia dla firm jak i klientów indywidualnych. Jesteśmy producentem pamiątek religijnych, sztandarów, obrusów, szat liturgicznych, alb komunijnych oraz ubranek do Chrztu Świętego. W naszej ofercie znajdziecie Państwo również rozmaite usługi takie jak: renowacja naczyń liturgicznych oraz komputerowe wypisywanie pamiątek do I Komunii Świętej. 
      Na polskim rynku artykułów religijnych jesteśmy wyłącznym przedstawicielem greckich ikon PRINCE SILVERO, portugalskich figur JULIARTE oraz kadzideł zapachowych. 
      Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą  na stronie internetowej www.hurtpawel.pl, oraz w siedzibie sklepu stacjonarnego, w którym posiadamy szeroki zakres asortymentu na poziomie 0 i poziomie -1.

Zdjęcia

wyznacz trasę » przejdź do pełnej mapy »

Co nowego

  • pin
    Sklep stacjonarny czynny: pon - pt godz. 8.30-17.00 Sob. 9.00-14.00 Zapraszamy do zapoznania się z naszym asortymentem na stronie: hurtpawel.pl
  • pin
    Duży wybór produktów na Chrzest Św. i I Komunię Św.: pamiątki srebrne, złote medaliki, ryngrafy, biblie, ubranka, alby, zaproszenia.