Przedsiębiorstwo 'Hydro-Tech'

Przedsiębiorstwo 'Hydro-Tech'

Wybierz numer

58 778-90-90
m...@hydro-tech.pl pokaż
  • Zdjęcie 1/4 - Przedsiębiorstwo 'Hydro-Tech' Gdynia 4
  • Zdjęcie 2/4 - Przedsiębiorstwo 'Hydro-Tech' Gdynia 3
  • Zdjęcie 3/4 - Przedsiębiorstwo 'Hydro-Tech' Gdynia 2
  • Zdjęcie 4/4 - Przedsiębiorstwo 'Hydro-Tech' Gdynia 1
 

O nas

"Hydro-Tech" to wyłączny krajowy przedstawiciel prestiżowej marki "alpha innotec" - niemieckiego producenta wyspecjalizowanego w pompach ciepła (powietrznych i gruntowych, do zastosowań zarówno indywidualnych, jak i komercyjnych).

Wiele lat temu, gdy o technologii Odnawialnych Źródeł Energii w Polsce dopiero zaczynało się mówić, wiedzieliśmy, że to kierunek przyszłości - nasz kierunek. 

OZE dziś, to już nie tylko luksus bycia “ekologicznym”. To kierunek, od którego nie ma odwrotu, a w perspektywie najbliższych lat - konieczność podyktowana ustawami rządów na całym świecie.

Od 2001 „Hydro-Tech” Konin jest krajowym przedstawicielem marki alpha innotec - niemieckiego producenta gruntowych i powietrznych pomp ciepła, do zastosowań indywidualnych i komercyjnych. Reprezentujemy markę alpha innotec w Polsce na wyłączność. Cieszymy się i jesteśmy dumni z postrzegania nas przez pryzmat tej prestiżowej współpracy. 

Dlaczego? Bo alpha innotec to marka specjalistów.

Powstała w 1998 roku niemiecka marka alpha innotec od początku postawiła nacisk na specjalizację w zdefiniowanym obszarze - wyłącznie pomp ciepła. Między innymi właśnie to, czyli wysoki stopień specjalizacji, pozwoliło urządzeniom alpha innotec osiągać unikalne, jedne z najlepszych parametrów na rynku. 

Marka alpha innotec jest także pionierem w wykorzystaniu przyszłościowych rozwiązań, m.in. naturalnych czynników chłodniczych takich jak R290, z którym ma 20 lat doświadczenia.

Przedsiębiorstwo „Hydro-Tech” Konin, to nie tylko pompy ciepła alpha innotec. To także działalność w obszarach:

• armatury przemysłowej (od 2005 r. jesteśmy wyłącznym krajowym przedstawicielem firmy Gefa Processtechnik GmbH)

• płytek i paneli bezpieczeństwa (od 2009 r. jesteśmy wyłącznym krajowym przedstawicielem Firmy Zook Enterprises LLC)

W roku 2000 wdrożyliśmy system zarządzania jakością ISO 9001. 
Pracujemy w dwóch oddziałach: w Poznaniu i Gdyni, a siedziba główna (jak nasza nazwa wskazuje) znajduje się w Koninie.

Jesteśmy zawsze otwarci na ludzi, którzy chcą z nami zmieniać świat na lepsze - bo właśnie tak widzimy misję OZE. Zapraszamy do kontaktu.