IBB Hotel Długi Targ

adres
80-828 Gdańsk, Długi Targ 14-16
telefon
58 717-87-00, 519-073-773
e-mail
i...@hoteldlugitarg.pl pokaż
www
hoteldlugitarg.pl
instagram
/ibbhoteldt
Godziny otwarcia
codzienniecałą dobę
3 aktywne ogłoszenia zobacz wszystkie
Pracownik utrzymania czystości 13-15zł/h netto
Gdańsk Śródmieście
Pracownik działu HK, Pracownik utrzymania czystości 13-15zł/h netto
Gdańsk

O nas

Hotel w sercu gdańskiej starówki, w trzech odnowionych kamienicach na Długim Targu oraz nowej części wzdłuż ulicy Mieszczańskiej. Komfortowe, nowocześnie urządzone pokoje to idealna baza wypadowa do zwiedzania Starego i Głównego Miasta w Gdańsku.

Znajdujemy się w samym sercu miasta, które istnieje w tym miejscu od ponad 1000 lat! Za oknami naszych pokoi widać ten sam widok, jaki oglądali kupcy, podróżnicy, rybacy, mieszkańcy, a nawet królowie, przez ostatnie setki lat. Przyjeżdżając do Gdańska stajesz się częścią jego historii - chcemy budować w naszych Gościach takie poczucie i służyć pomocą w poznawaniu tej historii.

Przytulne i gustownie urządzone pokoje naszego hotelu w połączeniu z wyśmienitą kuchnią serwowaną w restauracji znajdującej się na 5 piętrze kamienicy, tworzą idealny wstęp do odkrywania pięknego Gdańska. Nasze miasto ma wiele twarzy – perła historii, centrum biznesu oraz nauki, arena sportowych zmagań, ośrodek kultury i rozrywki, a także turystyczny kurort. Nasze wskazówki pomogą w poznaniu dokładnie tej odsłony Gdańska, która najlepiej spełni oczekiwania odwiedzającego nas Gościa. 
Zależy nam, żeby nasi Goście czuli się u nas jak w domu i jak do domu wracali do nas przy każdej kolejnej okazji.
 

Zdjęcia

wyznacz trasę » przejdź do pełnej mapy »

Wideo