IT Kontrakt - Sp. z o.o.

adres
80-266 Gdańsk, al. Grunwaldzka 163 pokaż na mapie

znajduje się w Office Island

telefon
519-603-263
e-mail
g...@itkontrakt.pl pokaż
www
www.itkontrakt.pl

O nas

Specjalizujemy się w outsourcingu kadry IT w Polsce i za granicą.
Budujemy zespoły ekspertów IT do prestiżowych projektów
informatycznych, realizowanych w kluczowych sektorach gospodarki

Profil działalności
Firma IT Kontrakt powstała w 2004 roku. Wrocławska firma, jako jedna z pierwszych w tej części Europy, zajęła się outsourcingiem kadry IT, czyli budowaniem specjalistycznych zespołów do dużych projektów informatycznych. IT Kontrakt jest partnerem biznesowym największych banków, firm finansowych, ubezpieczeniowych, telekomunikacyjnych i informatycznych.
W chwili obecnej firma zatrudnia 1200 specjalistów IT (project managerów, analityków, projektantów, architektów, programistów, testerów i in.), którzy realizują projekty informatyczne w zakresie tworzenia oraz wdrażania nowoczesnych technologii dla biznesu w Polsce i za granicą.

Grupa kapitałowa
Od kwietnia 2012 należymy do międzynarodowej grupy kapitałowej Work Service S.A. notowanej na Warszawskiej Giełdzie Papierów Wartościowych (400 milionów euro w przychodach ze sprzedaży w 2014). Spółki grupy świadczą specjalistyczne usługi z zakresu doradztwa personalnego, outplacementu oraz leasingu pracowniczego dla największych firm. Grupa Kapitałowa Work Service S.A. to lider na polskim rynku usług HR, który swoją działalność prowadzi także w jedenastu krajach Europy Środkowo-Wschodniej, m.in.: w Czechach, Słowacji, Rosji, Niemczech, Turcji, Rumunii i Węgrzech.
przejdź do pełnej mapy »