• Zdjęcie 1/8 - Impladent Medical & Dental Clinic Gdańsk 4
  • Zdjęcie 2/8 - Impladent Medical & Dental Clinic Gdańsk 3
  • Zdjęcie 3/8 - Impladent Medical & Dental Clinic Gdańsk 2
  • Zdjęcie 4/8 - Impladent Medical & Dental Clinic Gdańsk +5 1
 

TV Filmy

153

Impladent Medical&Dental Clinic

O nas

Zapraszamy do Specjalistycznej Kliniki Stomatologicznej IMPLADENT kierowanej przez dr n. med. Adama Ziemlewskiego.
W estetycznym, komfortowym wnętrzu Kliniki możemy zaproponować Państwu kompleksowe, interdyscyplinarne leczenie ze wszystkich dziedzi

Impladent Medical & Dental Clinic to nowoczesna klinika implantologii i stomatologii estetycznej. Wysoki poziom wiedzy, wieloletnie doświadczenie i zaangażowanie naszych specjalistów sprawia, że jesteśmy w stanie w profesjonalny i efektywny sposób sprostać oczekiwaniom najbardziej wymagających pacjentów. Stomatolog, chirurg szczękowy, implantolog, ortodonta czy endodonta to tylko jedni z wielu specjalistów, którzy pracują w naszej klinice.
 
Oferujemy usługi z zakresu, ortodoncji, endodoncji, stomatologii estetycznej i zachowawczej, specjalizujemy się w leczeniu implantologicznym. Jesteśmy jedną z najnowocześniejszych klinik w Polsce, które wykonują implanty stomatologiczne.
 
W ekskluzywnych wnętrzach Kliniki Impladent Medical & Dental Clinic wyposażonej w najwyższej klasy urządzenia, znajdą Państwo kompleksową i fachową opiekę. W naszej nowoczesnej klinice nasi pacjenci mogą liczyć na kompleksowe leczenie stomatologiczne na najwyższym poziomie. Bezbolesne leczenie stomatologiczne jest u nas możliwe.
Oferujemy naszym pacjentom dostęp do profesjonalnych zabiegów. Na życzenie pacjenta przeprowadzamy również leczenie zębów pod narkozą. Tego typu zabiegom pod narkozą mogą być poddane zarówno osoby dorosłe jak i dzieci.

 
 
Zapraszamy na wizytę konsultacyjną i leczenie w naszej Klinice, która mieści się w Gdańsku i w Kowalach.