Infinity Energia

Infinity Energia

Wybierz numer

696-562-972
b...@infinityenergia.pl pokaż
Zamknięte - otwarte od 8:00 więcej
  • Zdjęcie 1/10 - Infinity Energia Gdynia 4
  • Zdjęcie 2/10 - Infinity Energia Gdynia 3
  • Zdjęcie 3/10 - Infinity Energia Gdynia 2
  • Zdjęcie 4/10 - Infinity Energia Gdynia +7 1
 

O nas

Marka Infinity Energia zrodziła się z inżynierskiego doświadczenia i ambicji zbudowania oferty zawierającej innowacyjne rozwiązania wpływające na podniesienie efektywności funkcjonowania budynków.
Czym się zajmujemy?

Marka Infinity Energia zrodziła się z inżynierskiego doświadczenia i ambicji zbudowania oferty zawierającej innowacyjne rozwiązania wpływające na podniesienie efektywności funkcjonowania budynków. Infinity Energię tworzą ludzie z bardzo dużym doświadczeniem w zakresie projektowania, wdrażania i stosowania energooszczędnych systemów w budownictwie jednorodzinnym, ze szczególnym uwzględnieniem wentylacji z odzyskiem ciepła - rekuperacji.
Nasz cel

Misją Infinity Energia jest zaoferowanie sprawdzonych działań, które przyczynią się do maksymalnego obniżenia kosztów eksploatacji budynków. Oszczędność wody to, obok rekuperacji, kolejny obszar, w którym uzyskujemy oszczędności eksploatacyjne - nawet krótkie użytkowanie naszych systemów przynosi widoczną różnicę w spadku kosztów eksploatowania. To zjawisko pogłębia się w perspektywie lat przynosząc oszczędności do naszego domowego budżetu. Nasze rozwiązania możemy zastosować zarówno w nowo budowanych obiektach, a także w już istniejących. Ofertę Infinity Energia kierujemy do klientów indywidualnych, firm budowlanych oraz architektów.
Partnerzy

Współpracujemy z uznanymi europejskimi markami, specjalizującymi się w ww. zagadnieniach. Wysoką jakość wybranych i oferowanych przez nas produktów potwierdza 25 lat gwarancji producenta na wiele z nich. Oferujemy wysokiej jakości technologie i rozwiązania zarówno dla systemów rekuperacji oraz dla efektywnego zagospodarowania wody deszczowej. Naszym celem jest działać tak, by Infinity Energia zawsze oferowała najnowocześniejsze rozwiązania dla domu z zakresu ekologii i energooszczędnych technologii na miarę dzisiejszych czasów.

Infinity Energia to:

Profesjonalne projektowanie
Montaż
Serwis oferowanych systemów
Sprzedaż komponentów dla systemów rekuperacji

Działamy również w zakresie:

Doboru odpowiednich systemów zagospodarowania wody deszczowej
Fachowego montażu
Serwisowania systemów gospodarowania wodą deszczową
Sprzedaż komponentów do ich budowy