Instytut Edmunda - Grupa Eventowa

80-252 Gdańsk, Jaśkowa Dolina 9/1 Mapka
 
Inne oddziały:
zobacz więcej
509-575-888
b...@instytutedmunda.com.pl pokaż
www.instytutedmunda.com.pl

O nas

Wybierają nas Ci, którzy szukają nieoczywistych pomysłów na imprezę firmową. Piszemy niepowtarzalne scenariusze dla firm, stawiając na działania PR i integracyjne. Mamy silne portfolio, od lat przyjaźnimy się z klientami. Przeczytajcie o nas więcej!

Po pierwsze – dzielimy się tym, co dobre
Po tak wielu latach obecności na rynku, mamy odwagę powiedzieć naszym klientom, co trzeba zrobić, żeby impreza się udała. Spełniła postawione cele, wzbudziła radość i uznanie gości, pozostała w pamięci i obudziła apetyt na więcej. Jesteśmy szczerzy i bogaci w empatię, ale jeśli wizja klienta jest daleka od ideału podczas planowanej realizacji – mówimy o tym. I choć to z pozoru ryzykowne – zawsze działa na korzyść absolutnie wszystkich stron. My naprawdę wiemy, jak zrobić imprezę doskonałą. Zajrzyjcie w nasze portfolio!

Po drugie – działamy kompleksowo
Co to znaczy? Że jesteśmy gotowi przejąć odpowiedzialność za zupełnie każdą płaszczyznę organizacji eventu. Rezerwacja miejsca, biletów lotniczych, transportu. Impresariat każdej gwiazdy, celebryty, artysty. Budowa miejsca akcji w plenerze: namioty, stoły, scena, parkiet. Pełne zaplecze techniczne: nagłośnienie i oświetlenie, spełniające najbardziej rygorystyczne ridery. Dziesiątki atrakcji towarzyszących oraz organizacja zupełnie każdych warsztatów. Scenariusze pisane i realizowane przez zawodowców z doświadczeniem.

Po trzecie – naszym potencjałem są ludzie
Edmund Jabłoński - od lat ten sam lider jest już marką samą w sobie. Znany w branży, cieszący się uznaniem współpracowników i posiadający wielu przyjaciół wśród podwykonawców. Buduje relacje na długie lata, dzięki czemu koordynacja eventu jest formalnością. Tu ludzie: muzycy, didżeje, technicy, aktorzy, hostessy, wizażystki, magowie, akrobaci, tancerze… ufff… zupełnie wszyscy znają się i wzajemnie wspierają. Organizacja imprezy staje się w takiej atmosferze jednorodną sztuką, a wszyscy grają, by sprawić przyjemność zaproszonym.

I najważniejsze – co możemy dla Ciebie zrobić?
Właściwie wszystko. Od ekonomicznej imprezy z didżejem, poprzez imprezy fabularyzowane z licznymi atrakcjami, a kończąc na koncertach z udziałem zagranicznych gwiazd i spektaklach pisanych dla klienta. W plenerze, na wodzie, w powietrzu, ale najczęściej we wnętrzach. Tam zajmujemy się scenografią sali, techniką, koordynacją działań z zespołem obiektu i rzecz jasna sprawną organizacją eventu.

Imprezy fabularyzowane/ Imprezy integracyjne/ Programy artystyczne/ Stand up/ Kabarety/ Zespoły muzyczne polskie i zagraniczne/ Zabawy taneczne/ Show gwiazd każdego formatu/ Warsztaty tematyczne/ Imprezy w plenerze/ Dzień Dziecka/ Mikołajki/ Wigilie firmowe/ Zabawy karnawałowe/ Kasyno/ Outdoor/ Gry miejskie/ Gale/ Produkcja wydarzeń teatralnych/ Produkcja filmów/ Pokoje gier/ Imprezy międzynarodowe/ VR
 

Zdjęcia

wyznacz trasę » przejdź do pełnej mapy »