Interton Classic - gitary klasyczne, akustyczne oraz akcesoria

81-379 Gdynia, Adama Mickiewicza 19 Mapka
730-028-652
c...@intertonclassic.pl pokaż
www.intertonclassic.pl
zamów online

O nas

IntertonClassic.pl to pierwszy w Polsce specjalistyczny sklep, który kieruje swoją ofertę dla gitarzystów klasycznych i akustycznych. Naszą wiedzę zawdzięczamy ponad dwudziestoletniemu doświadczeniu na rynku Polskim. Zapraszamy!

INTERTONCLASSIC.pl to pierwszy w Polsce specjalistyczny sklep muzyczny oferujący produkty dla gitarzystów klasycznych i akustycznych. W swojej ofercie posiadamy gitary klasyczne i elektroklasyczne (Martinez, Jorge Godoy, Felipe Conde), gitary akustyczne i elektroakustyczne (Mayson, Maestro), a także struny (Knobloch, Royal Classics) i akcesoria dla gitarzystów (Cibeles, Barnett, String Tie, Dynarette, Practice Right, Royal Classics).

Propozycją naszego sklepu muzycznego są najlepsze jakościowo instrumenty w bardzo szerokim przedziale cenowym. Zanim nasze gitary trafią na rynek muzyczny są testowane przez znakomite grono gitarzystów; pedagogów, znanych muzyków i studentów. Na tej podstawie wzbogacamy nasz asortyment o wyjątkowe egzemplarze instrumentów.

NASZA MISJA

Od wielu lat wspieramy młodych gitarzystów fundując nagrody w prestiżowych konkursach gitarowych w całej Polsce.  Każdego roku odwiedzamy kilkadziesiąt polskich miast gdzie spotykamy się z gitarzystami, pedagogami, znanymi muzykami i studentami. Poznajemy ich potrzeby, wymieniamy się doświadczeniami dotyczącymi instrumentów oraz dzielimy się muzycznymi inspiracjami. Naszą misją jest przede wszystkim wspieranie rozwoju edukacji gitarowej. Dzisiaj możemy się pochwalić wsparciem udzielonym ponad setce laureatom konkursów. Chętnie wspieramy klasy gitary szkół muzycznych, oferując im instrumenty najwyższej jakości. Kupując w Interton Classic wspierasz aktywnie rozwój polskiej edukacji gitarystyki. Razem z nami!

Dziękujemy!

Zdjęcia

wyznacz trasę » przejdź do pełnej mapy »