Invicta - Klinika Leczenia Niepłodności

znajduje się w Galeria Madison
i...@invicta.pl pokaż
Otwarte do 20:00 więcej
Ocena 6.0 (4 oceny) + Oceń
 

W tym obiekcie znajdują się:

Artykuły o nas

 • Rządowy program in vitro. Ministerstwo zdrowia ogłosiło zasady i warunki
  In vitro - rządowy program dofinansowania procedur zapłodnienia pozaustrojowego zostanie uruchomiony 1 czerwca 2024 r. W środę, 10 kwietnia 2024 r., minister zdrowia Izabela Leszczyna przedstawiła założenia programu in vitro - kryteria kwalifikacji, zakres finansowanych procedur i wariantów leczenia możliwych w ramach dofinansowania. Jak wyglądają zasady i warunki? Co zmieniło się w porównaniu do poprzedniego programu rządowego i samorządowego wsparcia leczenia niepłodności?
  10 kwietnia 2024 (158 opinii)
 • Leczenie niepłodności to nie tylko badania. Pacjent wymaga holistycznego podejścia
  Przyczyny zaburzeń płodności w większości przypadków dotyczą obojga partnerów, a leczenie niepłodności to nie tylko procedury medyczne i leki, ale też zmiana stylu życia. Odpowiednie przygotowanie się do ciąży to proces, który warto prowadzić pod czujnym okiem doświadczonych specjalistów wielu dziedzin. Na czym polega holistyczny model opieki nad niepłodną parą w Klinikach INVICTA?
  23 lutego 2024 (17 opinii)
 • Radna chce finansowania badań genetycznych. Co na to genetyk?
  Im wcześniej wykryty nowotwór, tym lepsze rokowania w przypadku zachorowania na raka piersi czy raka jajników. Gdańscy radni mają tego świadomość, czego dowodem jest złożona przez Beatę Dunajewską interpelacja, dotycząca finansowania badań genetycznych w kierunku wykrywania wybranych mutacji w genie BRCA1. Prof. Beata S. Lipska-Ziętkiewicz, kierownik Poradni Genetycznej UCK i konsultant wojewódzki w dziedzinie genetyki klinicznej, komentuje, że badania, których finansowania chce radna, od kilkunastu lat można wykonać za darmo na NFZ w Poradniach Genetycznych (Uniwersyteckie Centrum Kliniczne, Wojewódzkie Centrum Onkologii, Invicta), jeśli posiada się skierowanie. Dane światowe wskazują, że ok. 5-10 proc. raków piersi powstaje na podłożu wrodzonej mutacji genetycznej.
  20 stycznia 2024 (33 opinie)

O nas

Kompleksowa diagnostyka i leczenie niepłodności partnerskiej. Nowoczesna diagnostyka niepłodności męskiej. Diagnostyka i leczenie nawracających poronień. Diagnostyka Preimplantacyjna PGD. Nowoczesne procedury medyczne.
Klinika jest realizatorem  Miejskiego Programu Leczenia Niepłodności w Gdańsku i w Słupsku.

Naszą misją jest pomoc w tworzeniu szczęśliwej rodziny. Wypełniamy ją z pełnym zaangażowaniem i radością. Służymy pacjentom rozwiązując ich problemy z płodnością. Korzystamy ze światowej wiedzy medycznej, najnowocześniejszych technologii oraz metod leczenia. Jesteśmy po to, aby spełniać marzenia o rodzicielstwie. Uśmiechy na twarzach szczęśliwych rodziców nadają sens naszej pracy.

Dlaczego INVICTA?

Skuteczność
W Klinikach INVICTA ok. 9 na 10 par osiąga swój cel. Statystyki dotyczą wszystkich Par, które konsultują się w naszych placówkach i kontynuują leczenie niezależnie od stosowanego postępowania i metod leczenia. W przypadku procedury in vitro – skuteczność zabiegów wynosi nawet 55,5% (średnia skuteczność u pacjentek poniżej 35 roku życia, we wszystkich Klinikach – rozumiana jako odsetek ciąż klinicznych na transfer). Uzyskujemy jeden z najwyższych odsetków ciąż w Polce i w Europie.

Wiedza i doświadczenie
Podczas wieloletniej działalności wypracowaliśmy własne, autorskie rozwiązania, które przekładają się na osiągane wyniki i szczęście leczących się w INVICTA par. Wdrażamy nowatorskie procedury, prowadzimy innowacyjne badania i projekty naukowe, których celem jest rozwój wiedzy i metod stosowanych w medycynie wspomaganego rozrodu.

Indywidualny plan leczenia
Przyczyny niepłodności w przypadku każdego pacjenta są różne, dlatego program diagnostyki i plan leczenia układany jest zawsze indywidualnie.
Dbamy o to, by przychodzące do nas pary czuły się komfortowo, dlatego lekarz, który przygotowuje i kwalifikuje pacjentów do określonego programu towarzyszy im podczas całego procesu leczenia.

Prosty cennik i zasady finansowania
Dzięki specjalnym program All Inclusive, Pacjenci nie muszą się martwić i zastanawiać nad określaniem budżetu na finansowanie procedur. Pełny cennik jest dostępny dla wszystkich pacjentów.

Laboratoria Medyczne
INVICTA posiada własne, jedyne w Polsce, laboratoria medyczne, specjalizujące się w diagnostyce niepłodności. Dzięki  wdrożonym procedurom jakościowym w 2013 roku uzyskały one Akredytację ISO 15189. Pacjentom oferujemy dostęp do kompleksowej diagnostyki niepłodności, diagnostyki genetycznej, cytogenetycznej, hormonalnej, badań infekcyjnych, mikrobiologicznych i innych, pełną umożliwiających ocenę ich stanu zdrowia i trafną diagnozę. I

Laboratorium Embriologiczne
Dysponujemy jednym z największych laboratoriów embriologicznych w Polsce. Jego zespół tworzy 18 doświadczonych embriologów, w tym 3-óch z certyfikatem Senior Clinical Embriologist i 2-óch z certyfikatem Clinical Embryologist ESHRE.

Działamy w oparciu o standardy i zalecenia Europejskiego Towarzystwa Rozrodu Człowieka i Embriologii (ESHRE), Polskiego Towarzystwa Medycyny Rozrodu (PTMR), American Society for Reproductive Medicine (ASRM) oraz zasady określone przez Ministerstwo Zdrowia. Wszystkie procedury medyczne przeprowadzane są z zachowaniem najwyższego stopnia bezpieczeństwa. 

Usługi dostępne w Klinice INVICTA

Diagnostyka kobiet: 
kompleksowe badania hormonalne,
badania immunologiczne,
badania genetyczne,
badania USG ginekologiczne,
badanie USG piersi,
badanie USG tarczycy,
monitoring cyklu
histeroskopia diagnostyczna,
histeroskopia zabiegowa,

Diagnostyka mężczyzn
badania nasienia SCA z morfologią plemników
badania genetyczne
badanie stresu oksydacyjnego (ROS)
fragmentacja DNA plemnika
rozszerzone badanie nasienia MSOME
test hypoosmotyczny HOS
rozszerzone badanie nasienia SOME+HOS
test z hialuronianem
AMH u mężczyzn

Leczenie w Klinice INVICTA:
leczenie niepłodności męskiej,
stymulacja owulacji,
inseminację domaciczna,
IVF - zapłodnienie pozaustrojowe in vitro 
IVM - pozaustrojowe dojrzewanie komórek jajowych z zapłodnieniem pozaustrojowym
Program in vitro z komórkami dawczyni
Mrożenie komórek jajowych
Mrożenie zarodków
Genetyczne badania zarodków - diagnostyka preimplantacyjna

Zapraszamy do udziału w Miejskim Programie Leczenia Niepłodności w Gdańsku

Zapraszamy do udziału w Miejskim Programie Leczenia Niepłodności w Słupsku.

Zapraszamy do udziału w Miejskim Programie Leczenia Niepłodności w Szczecinie.

Zapraszamy na wideo-konsultacje.
 

Oceny (4)

Wojciech
Termin usługi: grudzień 2022

Po tym jak trafiliśmy tutaj z innej kliniki na literę I., dopiero poczuliśmy co to znaczy pomoc. Jesteśmy już po szczęśliwym rozwiązaniu, a to dzięki wsparciu naszej konsultantki p. Sary Haręza (wnioskuję o podwyżkę dla niej, bo jak to powiedziała żona "dziewczyna staje na rzęsach, żeby nam się udało") i dra Krzysztofa Zielińskiego. Lecząc się u niego trzeba się liczyć z częstymi opóźnieniami, ale jeśli potrzebuje on siedzieć z pacjentami półtorej godziny, aby rozwiać wszystkie ich wątpliwości i pytania, to to robi, zamiast wyganiać z gabinetu, bo czas minął. Dla nas było to bardzo ważne i potrzebne, dlatego jeszcze raz skorzystalibyśmy z jego usług.

Prywatne kliniki

5.8
Anna 42
Termin usługi: styczeń 2023

Badanie Mammografia, polecam bardzo serdeczny lekarz i obsługa rejestracyjna również. Lekarz tak delikatny i profesjonalny że na takie badania to ja mogę chodzić. Pomimo opowieści koleżanek z innych miejsc, Polecam

Prywatne kliniki

6.0
Ewa
Termin usługi: czerwiec 2022

Jestem pacjentką kliniki od wielu lat.Poziom uslug oceniam bardzo wysoko,pacjent czuje się tam komfortowo.Zawsze pomocna,miła i cierpliwa obsługa recepcji, Profesjonalne podejscie lekarzy np.dr M.Dawicki oraz dr M.Błaszczak- dziękuję za profesjonalizm i zaangażowanie. Pochwalic należy także panie z laboratorium. Podsumowując jest to klininika na wysokim poziomie,polecam !!!

Odpowiedź obiektu:

Dzień dobry.

Bardzo dziękujemy za zaufanie i miłe słowa. Cieszymy się, że opieka w naszej Klinice spełniła Pani oczekiwania.

Pozdrawiamy!

Ginekolodzy

6.0
Magdalena
Termin usługi: lipiec 2022

Staraliśmy się z mężem 4 lata o dziecko, bezskutecznie. Dopiero jak trafiliśmy na dr.Włodzimierza Siega z Gdańskiej Invicty, udało się za pierwszym razem. To najlepszy ginekolog jakiego w życiu spotkałam. Mam porównanie, bo leczyłam się wcześniej u ponoć bardzo dobrych 2 specjalistów z innej trójmiejskiej kliniki leczenia niepłodności. Byłam rozczarowana ich podejściem, bo leczyli mnie nie dość że cały czas tak samo, to jak się później okazało niewłaściwie. Dr Sieg przede wszystkim zdiagnozował problem, co w moim przypadku nie było proste. Bo też problem nie był oczywisty. Mieliśmy dobre wyniki badań, jesteśmy oboje zdrowi. Wiem że doktor korzysta z najnowszych wytycznych w dziedzinie leczenia niepłodności, jest na bieżąco z najnowszymi wynikami badań. Zaskoczył mnie, bo przeczytał wszystkie wyniki badań które zgromadziły się przez te 4 lata, przygotował się do spotkania. Jak przyszliśmy na pierwszą konsultację, to zaproponował 3 typy leczenia, wyciągnął nas z poczucia beznadziei. A przy okazji jest bardzo miłym i ciepłym człowiekiem. Zdobył moje zaufanie od razu. No i mamy córeczkę, zdrową, i piękną.

Odpowiedź obiektu:

Dzień dobry.

Pani Magdaleno, dziękujemy za zaufanie. To dla nas wielka radość, że mogliśmy pomóc i razem z Państwem zbudować szczęśliwe zakończenie tej historii. Życzymy dużo zdrowia dla córeczki!

Ginekolodzy

6.0