Doradca Finansowy Jacek Niedałtowski

Doradca Finansowy Jacek Niedałtowski

Wybierz numer

601-964-963
k...@niedaltowskifinanse.pl pokaż
Godziny otwarcia więcej
Działalność on-line Po umówieniu telefonicznym
  • Zdjęcie 1/4 - Doradca Finansowy Jacek Niedałtowski Gdańsk 4
  • Zdjęcie 2/4 - Doradca Finansowy Jacek Niedałtowski Gdańsk 3
  • Zdjęcie 3/4 - Doradca Finansowy Jacek Niedałtowski Gdańsk 2
  • Zdjęcie 4/4 - Doradca Finansowy Jacek Niedałtowski Gdańsk 1
 

O nas

Kredyt? Ubezpieczenie? Optymalizacja podatków w firmie? Inwestycja? A może prywatna opieka medyczna? Pozyskam dla Ciebie najkorzystniejsze rozwiązanie. Z powodzeniem zajmuję się tym już od 2008 roku.
Finanse nie są nudne. Finanse nie są trudne.

Zajmuję się nimi od 2008 roku i dołożę wszelkich starań, aby i Tobie przyszły z łatwością. Nie trzeba mieć węża w kieszeni, aby skutecznie oszczędzać. Szukanie ubezpieczenia to wcale nie Syzyfowa praca. A kredyt dla Ciebie lub Twojej firmy nie musi być Ikarowym lotem. Na tej stronie odnajdziesz harmonię, spokój, odrobinę dystansu do wydawałoby się tematów trudnych, a przy okazji za pomocą nie rzadkiej gry słów przyjdzie Ci zrozumieć zagadnienia, które były dla Ciebie dotychczas zawiłe.

Definicja inwestycji w ujęciu ekonomicznym: wyrzeczenie się obecnych pewnych korzyści na poczet przyszłych, niepewnych, ale z założenia wyższych. Powiedzmy, że Twoją korzyścią jest Twój czas – to że możesz go spędzić jak chcesz. Zainwestuj go w spotkanie ze mną, a za chwilę będziesz miał go o wiele więcej.

Twój Ekspert Finansowy
Jacek Niedałtowski

Najczęściej zadawane pytania

Czy jest możliwe spotkanie online?
Jeśli nie masz czasu na osobiste spotkanie lub dzieli nas zbyt duża odległość, abyśmy mogli porozmawiać w cztery oczy, chętnie porozmawiam z Tobą telefonicznie lub przez videokonferencję. Korzystam z wszelkich dogodnych dla Ciebie narzędzi w celu efektywnej komunikacji: telefon, e-mail, WhatsApp, Messenger (Facebook), Zoom. Skontaktuj się ze mną – ustalimy termin spotkania i preferowany sposób komunikacji.
Ile kosztuje usługa doradztwa finansowego?
Pewnie zastanawiasz się ile zapłacisz za współpracę ze mną. Otóż w momencie kiedy chcesz skorzystać z instytucji finansowej ja działam jak filtr wyszukując dla Ciebie odpowiednie rozwiązania. To co bank, towarzystwo ubezpieczeń, czy inna instytucja finansowa zapłaciłabym swojemu pracownikowi, płaci mi. Przy współpracy ze mną nie ponosisz żadnych kosztów, a masz pewność, że rozwiązania, które przygotuję będą dla Ciebie najkorzystniejsze.
Dlaczego warto skorzystać z usług doradcy finansowego?
Samodzielne odwiedzanie banków i porównywanie ofert jest bardzo czasochłonne, a przy braku doświadczenia i branżowej wiedzy często kończy się niepewną, nietrafną decyzją. Decydując się na współpracę ze mną wyręczę Cię w tym. Pracuję w branży finansowej od 2008 roku i posiadam wiedzę na temat szerokiej palety ofert w niemal wszystkich instytucjach finansowych. Po dogłębnej analizie Twojej sytuacji wybiorę te najkorzystniejsze, odpowiadające na Twoje potrzeby. To wszystko pod jednym adresem. Dzięki temu zaoszczędzisz swój czas, a najczęściej również pieniądze i spokój ducha, że podjąłeś odpowiednią decyzję.
Czy mogę uzyskać lepsze warunki dzięki współpracy z doradcą finansowym?
Efekt skali daje nam większe możliwości negocjacyjne. Wyobraź sobie, że idziesz do dużego sklepu elektronicznego i chcesz kupić telewizor, a ja przed Tobą w kolejce kupuję 400 000 takich telewizorów. Kto dostanie większy rabat? Odpowiedź jest prosta. Instytucja finansowa wiedząc, że oprócz Ciebie potencjalnie jest jeszcze ponad 400 000 klientów jest skłonna negocjować, dzięki czemu Twój produkt staje się tańszy niż na rynku lub w tej samej cenie możemy uzyskać lepsze warunki.