Centrum Zdrowia i Urody - Jaśminowy ogród

adres
80-176 Gdańsk, Sympatyczna 6/U4
(Osiedle Wiszące Ogrody obok sklepu Decathlon)
telefon
58 736-55-66, 505-466-929
www
www.jasminowyogrod.pl
Godziny otwarcia
pn12:00 - 20:00
wt8:00 - 20:00
śr10:00 - 20:00
czw-pt8:00 - 20:00
sob9:00 - 15:00

Napisali o nas

O nas

Centrum Zdrowia i Urody JAŚMINOWY OGRÓD to miejsce, gdzie panuje spokój i harmonia, a marzenia o pięknym wyglądzie i dobrym samopoczuciu stają się rzeczywistością. Atmosfera i profesjonalizm salonu zostały docenione przez Panią Katarzynę Figurę.

JAŚMINOWY OGRÓD znajduje się na malowniczym osiedlu Wiszące Ogrody w Gdańsku.
Dla swoich klientów oferuje 3 nowocześnie wyposażone gabinety, przeznaczone do pielęgnacji zarówno twarzy jak i ciała.

Profesjonalna i miła obsługa sprawia, że czas spędzony w Jaśminowym Ogrodzie to czas relaksu, odprężenia i prawdziwej przyjemności. Twoja kosmetyczka profesjonalnie i w pełni pozna potrzeby skóry i wybierze zabieg, który spełni Twoje oczekiwania.

Pełne poczucie harmonii zagwarantują Państwu nasze kosmetyki ,które uczynią skórę wybitnie gładką oraz pełną naturalnego blasku .Stworzona podczas zabiegu specjalna aura -blask świec, łagodna muzyka i unoszące się aromaty sprawią, że zabieg stanie się czasem odpoczynku, czasem dla siebie.

JAŚMINOWY OGRÓD wprowadzi cię w świat pielęgnacji , który sprawia, iż kobiety na całym świecie stają się piękniejsze.

W salonie jest możliwość kupienia Vouchera w postaci PODARUNKU PIĘKNA na wybrany zabieg, którym możesz obdarować bliską Tobie osobę.

Zdjęcia

Opinie + Oceń


Katergorycznie odradzam

Bylem tam tylko jeden raz, ale sposób w jaki zostałem potraktowany jako klient sprawił, że z całą pewnością nigdy więcej do tego salonu nie zawitam. A oto krótki opis mojego przypadku. Zwabiony reklamą zabiegu usuwania kurzajki zadzwoniłem do salonu, aby dowiedzieć się o cenę. Pani poinformowała mnie, ze koszt usunięcia pierwszej kurzajki to 80 zł, a każdej kolejnej 60 zł. W czasie odwiedzin w salonie pierwsza niespodzianka. Pani przeprowadzająca zabieg stwierdziła, że ponieważ kurzajka jest duża, musi policzyć mi jak za dwie! Zgodziłem się mając nadzieje, że pozbędę się przykrego problemu. Po wykonanym zabiegu Pani kosmetyczka powiedziała, że teraz muszę odczekać tydzień. Za tydzień Pani do mnie zadzwoni, żeby zapytać czy kurzajka zniknęła. Odczekałem 3 tygodnie. Zamiast telefonu na mój numer zaczęły przychodzić sms-y reklamujące promocje salonu. Zadzwoniłem więc ja. Pani przeprosiła bo zapomniała zadzwonić kazała odczekać jeszcze dwa tygodnie i zapewniła,ze tym razem na pewno zadzwoni! Tak minęły już 3 miesiące, Pani zainkasowała 200 zł, na telefon czekam do dziś, a kurzajka, która ma się wyśmienicie pozdrawia Ekipę salonu Jaśminowy Ogród! Brawo wy!

  • Andrzej
  • Termin skorzystania z usługi: luty 2019
wyznacz trasę » przejdź do pełnej mapy »